Bugün Burçlar Nuray Sayari 30 Ağustos 2019 Cuma Günlük Burç Yorumları – Astroloji

  0
  76

  Günlük Burç Yorumları,Koç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Boğa Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,İkizler Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yengeç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Aslan Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Başak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Terazi Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Akrep Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yay Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Oğlak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Kova Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Balık Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları Kısa kod,Nuray Sayarı ve Diğer Astrologlardan daha farklı bir yorum

  KOÇ BURCU 30 Ağustos 2019 Cuma GÜNLÜK BURÇ YORUMU

  Sizinle tanışmak isteyen birileri var ama siz kendinizi geri çekiyorsunuz ve bu kişi siz daha iyi tanıyor ve biliyorsunuz kendinizi geri çekecek bir durum yok siz sadece tanışmayı deneyin. Bazen insanın kendini dinlemesi gerekir yani kendine zaman ayırması gerekiyor bu yüzden kendinize zaman ayırmayı daha çok tercih edin her seferinde dışarı çıkmak veya bir şey yapmak zorunda değilsiniz evde kalıp çayınızı için televizyonunuzda izleyebilirsiniz. Partnerinizle bazen anlaşmazlıklar olabiliyor fakat biriniz anlaşmaya daha yatkın olmayı tercih etmeli yoksa sürekli hep tartışma içerisinde olabilirsiniz.


  BOĞA BURCU 30 Ağustos 2019 Cuma GÜNLÜK BURÇ YORUMU


  Bazen ufak tefek çekişmeler olabiliyor arkadaşlar içerisinde ama siz bu çekişmeye fazla katılmayın. Sıkıntılarınızla başa çıkabilecek ve size yardım edebilecek bazı insanlar var bu insanlarla birlikte bu sıkıntıların üzerinden gelebilirsiniz. Bazen bazı olaylar hiç belli olmayacak veya sizin anlayamayacağınız duruma gelebiliyor bu durum karşısında ne yapacağınızı bilemiyorsunuz. Partnerinizle olan çekişmelerinize artık son vermeyi denemelisiniz çünkü ufak ufak ilişkinizde bireysel olarak kendinizden zarar alıyorsunuz bizden söylemesi. Maddi konulara gelecek olursakk harcamalarınızda biraz daha dikkat edip bütçenize uygun davranmanız gerekiyor. 

  İKİZLER BURCU 30 Ağustos 2019 Cuma GÜNLÜK BURÇ YORUMU


  Sizinle zaman geçirmeyi seven insanlar var bu insanlarla daha sık zaman geçirmeye özen gösterin. Sizi istemeyen sizi sevmeyen insanlarla birlikte olmak zorunda değilsiniz kendinizi uzak tutun yeter ve size iyi gelmeyen insanlardan da uzak durun çünkü direk etkileniyorsunuz size olumlu şey söylense hoşunuza gidiyor olumsuz söylense kafanıza takıyor ve onu daha da büyütüyorsunuz. Ailenizle iletişiminizi daha da güçlendirdiniz ama ailenizle birlikte zaman geçirmeye özen gösterin aile her şeyden önemlidir. Partnerinizle bu ara çok gereksiz tartışmalarınız var tartışmalarınıza son vermelisiniz aksi taktirde gerçekten ilişkiniz ve siz zarar göreceksiniz. 

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz