Bugün Burçlar 27 Ağustos 2019 Salı Günlük Burç Yorumları – Astroloji

  0
  63

  OĞLAK BURCU 27 AĞUSTOS 2019 SALI GÜNLÜK BURÇ YORUMU


  Sizinle karşılıksız uğraşan insanların değerini bilmezseniz bu insanları kaybedecek ve çevrenizde hiçbir insan kalmayacak işte o zaman her şeyin kıymetini bileceksiniz ama iş işten geçmiş olacak. Size iyi gelecek insanlar var bu insanları hep çevrenizde tuttuğunu sürece sizi pozitif biri yapacak ve bütün olumsuzluklardan kurtulacaksınız. Maddi konularda harcamalarınızda daha çok dikkat edip daha çok birikim yapmalısınız. Eğer çocuğunuz varsa çocuğunuzun üzerine çok düşeceksiniz çok fazla düşmekte iyi bir şey değil çocuğu daha şimdiden bunaltmayın. 

  UYUMLU BURÇLARI

  Başak ve boğa burçları ile çok iyi uyumlu olan oğlak burcu, akrep, balık, kova ve yay ile de iyi anlaşır fakat terazi, yengeç ve koç burçları ile uyumsuz kalır.

  KOVA BURCU 27 AĞUSTOS 2019 SALI GÜNLÜK BURÇ YORUMU


  Zaman zaman kendimizi anlamakta güçlük çekiyorsunuz ama çevrenizdeki insanlara gelince sizi anlamalarını bekliyorsunuz Buda çok yanlış bir bakış açısı bu bakış acısını düzeltmediğiniz taktirde çevrenizde çok insan kaybedeceksiniz. Artık öfkenize sinirlerinize yenik düşmemelisiniz buna bir çözüm bulup kendinizi sakinleştirmeyi denemelisiniz. Sıkıntılarınızın ve Dertlerinizin üstesinden tek başına gelmeyi başaracaksınız ve bunu başardığınızda olgunluğa geldiğinizi fark edeceksiniz bu sizin için büyük bir şey. Sizi çekemeyen insanlar var ve bu insanları yakında fark edeceksiniz en yakın dostlarınız olduğunu da işte o zaman öğreneceksiniz sizin için hayal kırıklığı olacak ama pek de kafanıza takmayın kurtulduğunuza sevinin. 

  UYUMLU BURÇLARI

  Kova burcunun en iyi uyum sağladığı burçlar terazi ve ikizlerdir. Aynı zamanda koç, balık, oğlak ve yay burçları ile de iyi anlaşır. Akrep, boğa ve aslan iyi uyumsuz olarak dikkat çeken kova burcu, başak ve yengeçle olan uyum durumu nötrdür.


  BALIK BURCU 27 AĞUSTOS 2019 SALI GÜNLÜK BURÇ YORUMU


  Artık zamanınız daralıyorm kendinize zaman ayırın ailenize de öyle ve aile büyüklerimizi önemseyin onlara değer verdiğinizi gösterin bazen bunu yapamıyorsunuz bazen de çok iyi yapıyorsunuz ama ailenize saygı duymalısınız. Duygu değişimi içerisindesiniz siz bile ne yaptığımızın farkında bile değilsiniz kendinize çekidüzen verin çünkü geri dönüşü olmayan toparlamalarla uğraşabilirsiniz bu da sizin için çok kötü olabilir. Bu arada harcamalarınızı biraz daha durdurdunuz birikim yapmaya başladınız çünkü ihtiyacımız olan şeyler var bu ihtiyaçlarımızı karşılayabilmeniz için para biriktirmeye başlamalısınız.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz