Bugün Burçlar 27 Ağustos 2019 Salı Günlük Burç Yorumları – Astroloji

  0
  63

  YENGEÇ BURCU 27 AĞUSTOS 2019 SALI GÜNLÜK BURÇ YORUMU


  Duygularınız buderece yoğun olabileceği sizin aklınıza bile gelmez duygusal anlamda çok yoğunsunuz kendinizi dokunsalar patlayacakmış gibi hissediyorsunuz bunu geçirebilmeniz için evde ara ara ağlayın hem rahatlamış olursunuz hem de bu duygu patlamasını yavaş yavaş atmış olursunuz. Zaman zaman ailenizle birlikte piknikler güzel şeyler yapıyorsunuz bu herkesin hoşuna gidiyor bunu tekrarlamanız sizin ve ailenize ne kadar değer verdiğinizi gösteriyor evde oturup çay içmek bile onlar için çok güzel bir şey. İçinize attığınız bazı şeyleri artık dışarı çıkarmalısınız insanlar sizi üzüyorsa sizde onları üzün kendinizi üzmeye hiçbir zaman değmez.

  UYUMLU BURÇLARI

  Yengeç burcunun arasının en iyi olduğu ve uyum sağladığı burçlar balık ile akreptir. Uyum durumunda kötü olarak tanımlanan burçlar ise oğlak, terazi ve koçtur.

  ASLAN BURCU 27 AĞUSTOS 2019 SALI GÜNLÜK BURÇ YORUMU


  Ciddi duruşunuz herkesi etkiliyor ve bu kadar asil olmayı nasıl başarıyorsunuz hiçbir şey yapmasanız bile sizin görüşünüze hayran olan insanlar var. Sizinle zaman geçirmeye bayılan insanlar var bu insanlarla sizde birlikte vakit geçirin. Partnerinizle bazen ufak kavgalarınız olabilir bu kavgaları kafanıza takıp kendinizi boşyere üzmeyin partnerinizle oturup sakin bir şekilde konuşmaya çalışın eğer sakinleşemiyorsanız biraz kendinize zaman tanıyın. Alacağınız eğitimler karşısında kendinizi çok yorgun hissedebilirsiniz bu eğitimler size ağır gelebilir ama bu eğitim her şeye yararlı olacak. Maddi konuda harcamalarınıza dikkat ederseniz daha güzel birikimler yapabilirsiniz.

  UYUMLU BURÇLARI

  Yay ve Koç burçları iyi bir uyumu olan Aslan burcunun uyumsuz olduğu burçlar ise boğa, kova ve akreptir. Ne iyi ne de kötü bir uyumu olan burçlar ise ikizler ve koçtur.

  BAŞAK BURCU 27 AĞUSTOS 2019 SALI GÜNLÜK BURÇ YORUMU


  Sizinle deli gibi ilgili biri var ve sizi çok hayran bence onu kırmadan bir konuşun derim. Bu arada keyfinize keyif katacak bazı olaylar olacak bu olayları yaşarken kendinizi aşırı derece mutlu hissedeceksiniz. Hayatınızı değiştirecek bazı teklifler alabilirsiniz bu teklifleri iyi değerlendirdiğiniz taktirde hayatınızın çok  değişeceğinize siz şahit olacaksınız. Zamanınızı iyi değerlendirin çünkü bu zamanlar bir daha asla geri gelmeyecek enerjinizi boşa harcayıp da saçma sapan şeyler yapmayın. Geleceğimize daima yatırım içerisinde olan çünkü geleceğiniz ufak bir şeyde kaysa tekrar geri toparlamanı sizin için çok zor olacak ve yorucu olacak bunu gözünle almayın yavaş yavaş inşa edin ve sağlam olsun.

  UYUMLU BURÇLARI

  Başak burçlarının uyum olarak en iyi anlaştığı burçlar oğlak ve boğadır. Boğa ve oğlak burçları ile iyi bir uyum sağlayan Başak burcu, akrep, aslan ve kova burçları ile uyumsuz olarak bilinmektedir. Terazi ile yay burçları ile uyuum ise nötrdür.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz