Ultimate magazine theme for WordPress.

Burçlar Nuray Sayari 26 Ağustos 2019 Pazartesi Günlük Burç Yorumları – Astroloji

0

OĞLAK BURCU 26 AĞUSTOS 2019 PAZARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Şanslı olduğunuzu düşünüyoruz çünkü her elinizi attığınız olay iyi anlamda çok güzel gerçekleşiyor ve kafanızdan geçen her şeyi karşınızdakine yaptırma kabiliyetiniz var bu da sizin kendinizde en sevdiğiniz huyunuz. Eğitim hayatınıza kaldığınız yerden devam etmekte fayda var evlenirsiniz nişanlanmışsınız veya başka bir şey olur siz yinede eğitimimize devam etmeye ihmal etmeyin. Partnerinizle veya ailesiyle bazı ufak anlaşmazlıklar yaşayabilirsiniz bunu kafanıza takıp kendinizi üzmeyin çünkü değecek bir şey değil siz kendi ailenize bakın tabii ki onları da önemli şeyin saygı duyuyorum ama kimse kimseyi sevmek zorunda değil sadece herkes saygı duymak zorunda. Maddi konuda canınızın sıkacak bazı şeyler olacak ama bunu çabuk atlatacaksınız.

UYUMLU BURÇLARI

Başak ve boğa burçları ile çok iyi uyumlu olan oğlak burcu, akrep, balık, kova ve yay ile de iyi anlaşır fakat terazi, yengeç ve koç burçları ile uyumsuz kalır.

KOVA BURCU 26 AĞUSTOS 2019 PAZARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Önümüze çıkacak fırsatları değerlendirmekte fayda var çünkü bu sizin yararınıza olacak bunu bir kez daha düşünün. Alacağınız kararlar veya koyacağınız hedefler doğrultusunda ilerlediğiniz takdirde kaybedeceğiniz hiçbir şey olmayacak aksine sizin için çok çok daha iyi şeyler gelişecek kararınızı ve hedefinizi değiştirmeyin sadece değiştirmeniz gereken hedefiniz olabilir oda hayatın gidişatına göre. Partnerinizle bu ara biraz ayrı kalabilirsiniz birbirinize zaman ayırmanızda gerekiyor arayı fazla soğuk tutmamaya özen gösterin çünkü partneriniz biraz çabuk soğuyabiliyor.

UYUMLU BURÇLARI

Kova burcunun en iyi uyum sağladığı burçlar terazi ve ikizlerdir. Aynı zamanda koç, balık, oğlak ve yay burçları ile de iyi anlaşır. Akrep, boğa ve aslan iyi uyumsuz olarak dikkat çeken kova burcu, başak ve yengeçle olan uyum durumu nötrdür.


BALIK BURCU 26 AĞUSTOS 2019 PAZARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Bu ara duygularınız biraz öfkeli bir şekilde gelişmiş sinirli yapınız daha da artmış durumda saati saatinizi tutturamıyorumsunuz bir insana gülerken 1 saat sonra ona nedensizce kızgın olabiliyorsunuz. Kendinize çekidüzen vermeniz gerekiyor aksi taktirde çevrenizde kaybedeceğinez insanlar ve hayatınızda olan insanlar olabilir. Partnerinize daha sakin ve daha samimi yaklaşırsanız partneriniz de size o şekilde yaklaşacak ve kimse kırılmayacaktır. Eğitim hayatınızda güzel eğitimler alacaksınız fakat bunu iyi değerlendirin ileride çok işinize yarayabilir bunu düşünerek hareket edin.