Ultimate magazine theme for WordPress.

Burçlar Nuray Sayari 26 Ağustos 2019 Pazartesi Günlük Burç Yorumları – Astroloji

0

TERAZİ BURCU 26 AĞUSTOS 2019 PAZARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Sizinle uğraşan insanları sizde uğraşmayın çünkü onlar seviyelerini belirlemek için sizinle uğraşıyorlar sizin seviyeniz en yükseklerde aşağı çekmeyin kendinizi bildiğiniz taktirde hiçbir şey olmayacaktır. Sevginize layık olabilmek için bayağı bir çabalamanız gerekiyor çünkü çok seviliyorsunuz ve bunun kıymetini bilmelisiniz. Kaybetmemeniz gereken bazı arkadaşlıklar var ve bu arkadaşlıkları kaybetmemelisiniz size ileride yardımcı olacak insanlar bunlar ve sizi onlara karşılıksız kalmayacaksınız. Kırgın olduğunuz biri var bütün çabalarına rağmen sizin gönlünüzü alamıyor. 

UYUMLU BURÇLARI

Boğa ve başak burçları ile çok iyi uyum sağlayan terazi burçları, kendi burcundan olan ve ayrıca yengeç ile koç burcundan olan insanlar ile anlaşamaz.

AKREP BURCU 26 AĞUSTOS 2019 PAZARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Bazı olaylarda sabretmeyi bilmeli ve sabretmenin zamanın ne kadar değerli olduğunu öğrenmelisiniz bu ara çok zamansız hareketler ediyorsunuz Buda ailenize biraz da olsa sinirlendiriyor çünkü onlar size zamanın ne kadar değerli ve sabrınızın ne kadar değerli olduğunu öğretmişlerdi. Eğer ailenize de zaman ayırsanız belki aranızdaki soğuk buzları eritmiş olabilirsiniz. Partnerinizle birlikte çok iyi anlaşıyosunuz ama uzak kaldığınızda bu iyi anlaşmanız da uzaklaşıyor tam tersine birbirinizi çok soğuk ve samimiyetsiz yaklaşıyorsunuz bu da ilişkinize çok zarar veriyor biraz daha dikkatli olun. Eğitim öğretim hayatınızda çok başarılı olacaksınız ama kendinize dersinize vermeniz gerekiyor diplomamızı alıp kendi işinizi kurmanız gerekiyor ve unutmayın ki her zor olan şey güzel sonuçlar almanıza yardımcı olur.

UYUMLU BURÇLARI

Yengeç ve balık burçları ile uyumu süper olan akrep burcu, aslan, boğa ve kova burçları ile pek anlaşamaz. İkizler ve koç burçları ile uyumu ise nötrdür yani ne iyi ne de kötüdür

YAY BURCU 26 AĞUSTOS 2019 PAZARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Derdinize derman olacak arkadaşlarınızı elinizin tersiyle it miyim tam tersine onlara izin verip hem gönüllerini hoşnut edin hem de izleyin nasıl derdinize derman oluyorlar. Size sıkıntı veren insanları hayatınızdan uzaklaştırın çünkü gerçekten de hayata negatif bakmanıza sebebiyet veriyorlar böyle insanların hayatınızda tutun ne de onlarla selamlaşın. Partnerinizle birlikte güzel bir seyahate çıkabilirsiniz bu seyahat sizin için biraz yorucu olacak ama gezdiginize deyecek. Partnerinizin sıkıcı olduğunu düşündüğünüz bazı hareketleri var artık bu hareketleri gözünüze batmaya başladı onu kırmadan uyarırsanız kimse üzülmez herkes kendini daha iyi toparlar.

UYUMLU BURÇLARI

Koç ve aslan burçları ile iyi uyum yakalayabilen yay burcu, başak, balık ve ikzler burçları ile uyum sağlayamaz. Yengeç ve boğa ile araları ne iyi ne de kötüdür.