Ultimate magazine theme for WordPress.

Burçlar Nuray Sayari 26 Ağustos 2019 Pazartesi Günlük Burç Yorumları – Astroloji

0

YENGEÇ BURCU 26 AĞUSTOS 2019 PAZARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Sahte arkadaşlıklar yapmayın zaten kimin ne olduğunu daha iyi anlayacaksınız bu yüzden arkadaş seçimini sizin için daha bir ön planda olacak. Zamanınızı iyi değerlendirmeye bakın kendinize de zaman ayırmayı ailenize de zaman ayırmayı unutmayın çünkü zamanın ne kadar önemli olduğunu ailenizden biraz daha uzaklaştığınızda anlayacaksınız. Olaylara farklı bir bakış açısı edinebilirsiniz çünkü kendinizce bu zamana kadar farklı bakış açılarını denemediniz sadece kendi stratejinizi uyguladığınız şimdi bu bakış açınızı ve stratejinizi değiştirme zamanı geldi.

UYUMLU BURÇLARI

Yengeç burcunun arasının en iyi olduğu ve uyum sağladığı burçlar balık ile akreptir. Uyum durumunda kötü olarak tanımlanan burçlar ise oğlak, terazi ve koçtur.

ASLAN BURCU 26 AĞUSTOS 2019 PAZARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Geleceğinize dair güzel şeyler olabilir fakat bunun için biraz daha çabalamanız gerekiyor çabalamayıp her şeyi olduğu gibi bırakırsanız sizin için hiç iyi olmayacak ve daha çok geri saracaksınız. Hedeflerinizi koymuşsunuz ve kararlarınızı almışsınız bu hedefleriniz ve kararlarınız doğrultusunda ilerlediğiniz taktirde yolumuzdan şaşmayım hatta daha güzel yerlere gelebilirsiniz bunu sakın unutmayın. Güzel zamanlar sizi bekliyor ama biraz sabırlı olmakta fayda var sabırlı olduğunuz her şeyde kazandığınızı ve başaramadığınız hiçbirşeyin olmadığını gördünüz.

UYUMLU BURÇLARI

Yay ve Koç burçları iyi bir uyumu olan Aslan burcunun uyumsuz olduğu burçlar ise boğa, kova ve akreptir. Ne iyi ne de kötü bir uyumu olan burçlar ise ikizler ve koçtur.

BAŞAK BURCU 26 AĞUSTOS 2019 PAZARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Aslında hayatın size ne kadar pozitif yaklaştığını çok iyi biliyorsunuz ama bunu bir türlü kabullenemiyorsunuz artık bunu kabul edip negatif olan şeyleri elinizin tersiyle itmeniz gerekiyor. Size başlı başına sıkıntı veren arkadaşlarımızdan ve çevrenizde böyle bundan insanlardan kendinizi uzak tutun gerçekten psikolojiniz iyiye gitmeyebilir kendinizi düşünerek hareket etmeyi öğrenin. Biliyorum eğitim öğretim hayatınız biraz sıkıcı gidiyor ama bunu eğlenceli bilmeniz ve kendinizi mutlu edebilmeniz sizin elinizde kendinize yeni hobiler edinin veya yeni arkadaşlıklar kuran bu size daha iyi gelecektir ama herkese de öyle hemen güvenmeyin. Maddi konuda harcamalarınıza dikkat edin ve biri sizden borç istediğinde kesinlikle ve kesinlikle kimseye borç vermeyin çünkü bunun size geri dönmeyeceğini bilmelisiniz.

UYUMLU BURÇLARI

Başak burçlarının uyum olarak en iyi anlaştığı burçlar oğlak ve boğadır. Boğa ve oğlak burçları ile iyi bir uyum sağlayan Başak burcu, akrep, aslan ve kova burçları ile uyumsuz olarak bilinmektedir. Terazi ile yay burçları ile uyuum ise nötrdür.