Burçlar Nuray Sayari 26 Ağustos 2019 Pazartesi Günlük Burç Yorumları – Astroloji

  0
  49

  Günlük Burç Yorumları,Koç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Boğa Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,İkizler Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yengeç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Aslan Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Başak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Terazi Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Akrep Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yay Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Oğlak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Kova Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Balık Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları Kısa

  *Nuray Sayarı , Hande Kazanova ve diğer Astrologların yorumlarından daha farklı bir yorum bizden geliyor.

  Koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova, balık günlük burç yorumları

  KOÇ BURCU 26 AĞUSTOS 2019 PAZARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU


  Zaman zaman yaşadığınız bazı sıkıntılarınızdan üzerinden geleceksiniz ama her şeyi sırayla yapmaya özen gösterin kendinizi boşa yıpratmayın. Sabrınızı deneyecek olan insanlar var bu yüzden daha sabırlı olmaya dikkat edin sabırlı olduğunuz taktirde kaybedeceğiniz hiçbir şey olmayacak. Ailenizle birbirinize olan bağınız gitgide artacak ve İletişiminizinde güzelleştiğini fark edeceksiniz. Geleceğinize dair güzel planlarınız var ve yaptığınız kendinize koyduğunuz hedefleriniz var ve bu hedefleriniz doğrultusunda ilerlediğiniz taktirde her şeyin daha düzenli şekilde olduğunu fark edeceksiniz. 

  UYUMLU BURÇLARI

  Koç burçlarının arası en iyi olan yay ve aslan burçlarıdır. Sonrasında koç burcu ile boğa, balık, ikizler ve kova burçları sıralamada iyi olarak adlandırılır. Koç burcunun en uyumsuz olduğu burçların başında ise yengeç, oğlak ve terazi gelir. Orta halli olarak yani ne iyi ne de kötü uyumun söz konusu olduğu burçlar ise akrep ile başaktır.

  BOĞA BURCU 26 AĞUSTOS 2019 PAZARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU


  Sakince Yaklaşan tavırlarınız sizi daha iyimser ve daha sakin yapacak bunu zaten bayadır istiyordunuz. Size değer veren insanlarla birlikte olun vermeyen insanları hiç kafanıza bile takmayın sizde onlara değer vermeyin de ortada hiçbir şey kalmasın. Hayatın güzelliğini farkına vardığınızda her şeyin daha iyi olduğunu anlayacaksınız fakat iş işten geçmeden bunun kıymetini bilirseniz sizin için daha iyi olacak. Eğitim öğretim hayatımıza devam edebilmek için elinize geçecek olan fırsatları iyi değerlendirmeniz gerekiyor ve bu fırsatları değerlendirdiğiniz taktirde kendinize olan güveniniz de artmış olacak.

  UYUMLU BURÇLARI

  Boğa burcunun arasının en iyi olduğu ve en iyi uyum sağladığı burçlar oğlak ile başaktır. Boğa burcunun uyumsuz olduğu burçların başında ise akrep, kova ve aslan gelir.

  İKİZLER BURCU 26 AĞUSTOS 2019 PAZARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU


  Korktuğunuz bazı şeyler var bu korktuğunuz şeylerin başımıza gelmemesi için önceden tedbirlerimizi almanız gerekiyor kendinize olan güveninizi dışarıda yansıtmanız sizin için daha iyi olacaktır kimse sizin yanınıza yaklaşamaz. Herkese güvenmeyin çünkü bu zamanda herkese güvenilmez bunu zaten anlamışsındırzdır bu yüzden kendinizi biraz geri çekin. Sabırlı ve sakin yaklaşımlarınız günden güne daha da iyiye gidiyor bu sizin için daha iyi olacak buna emin olun sakin olduğunuz taktirde insanlar tarafından daha çok davetler olacak ve sizinle daha çok vakit geçirmeye başlayacaklar. Ailenize olan güveniniz ve saygınız şu an daha iyi durumda ve aileniz de sizi daha iyi anlıyor onları kırmadığınız taktirde sizin için hayat daha güzel olacak.

  UYUMLU BURÇLARI

  İkizler burcu yay ve başakla iyi anlaşamaz fakat kova ve terazi burçları ile arasındaki uyum oldukça iyidir. Aralarının nötr olduğu burçlar ise balık, akrep ve oğlaktır.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz