Ultimate magazine theme for WordPress.

Burçlar Nuray Sayari 22 Ağustos 2019 Perşembe Günlük Burç Yorumları – Astroloji

0

Günlük Burç Yorumları,Koç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Boğa Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,İkizler Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yengeç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Aslan Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Başak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Terazi Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Akrep Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yay Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Oğlak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Kova Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Balık Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları Kısa kod,Nuray Sayarı ve Diğer Astrologlardan daha farklı bir yorum

KOÇ BURCU 22 Ağustos 2019 Perşembe GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Zamanınızı çalan insanlara izin vermeyin çünkü bu ara sizin için zaman çok önemli kendinize de zaman ayırmayı ihmal etmeyin. Ailenizle ufak sorunlar yaşayabilirsiniz bunları kafanıza takıp kendinizi daha fazla üzmeyin çünkü bunlar olan şeyler siz alttan almaya bakın. Boğacak kendinizde bütün olan şeyleri fark edeceksiniz ve bu bütünleşmeyi ortadan kaldırmak için çok çaba sarf edebilirsiniz aşk konularınız bu ara ön planda fakat ayni değişimler olabilir siz yinede sakin davranın. Çelişkili olduğunu düşündüğünüz konuların üzerine fazla gitmeyin olduğu gibi kalsınlar. Geçmişinize dair bazı acı anılarla yüzdeşebilirsiniz buda sizi biraz ip atabilir ama geçmiş geçmişte kalmıştır pek de kafanıza takmayın.


BOĞA BURCU 22 Ağustos 2019 Perşembe GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Aileni ve ev konularınız bu ara daha da yoğunlaşabilir ama siz kendinizi geri çekiyorsunuz bunuda pek fazla yapmamızı tavsiye etmem çünkü artık bazı olaylara da el atmanız gerekiyor. Arkadaş çevrenizle aranız biraz bozulabilir fakat bu sefer üzerine siz değil onların düşünmesi daha doğru olur. Alacağınız eğitimler çok güzel olacak ve geleceğinizi kariyerinizi oturtturacak otoriter bir insanla tanışabilirsiniz. partnerinizle duygusal şeyler yaşayabilirsiniz bu biraz yaralayıcı olabilir o yüzden kendinizi şimdiden geri çekmeye özen gösterin.