Burçlar Nuray Sayari 19 Ağustos 2019 Pazartesi Günlük Burç Yorumları – Astroloji

  1
  55

  YENGEÇ BURCU 19 Ağustos 2019 Pazartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU


  Yalnız kalma isteğiniz son zamanlarda artış gösterecek şekilde ivmelenmeye başlayabilir. Duygusal yapınız söz konusu olduğundan dolayı duygularınızı tamamlayacak durumlar arıyorsunuz. Duygularınızda eksik hissettiğiniz her an sizi yalnızlığa itecek. Pozitif yönlü yorum beklentileriniz olduğunuzdan dolayı güvendiğiniz arkadaşlarınızdan tavsiye niteliğinde yorumlar isteyebilirsiniz. Maddiyatınızda yaşamış olduğunuz sıkıntılar günler geçtikçe iyi hale girmesinde bugün önemli rol oynayabilir. Gününüzü iyi değerlendirirseniz faydalı olacağınızdan şüphe olmasın. 

  ASLAN BURCU 19 Ağustos 2019 Pazartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU


  İnatçı tavırlarınız ve kendinizi beğenmiş halleriniz sizin kontrolünüz dışında oluşabilir. İstemeden de olsa bu halinizden dolayı da çevrenizdeki insanları kırma ihtimaliniz çok yüksek. Sosyal çevrenizin içinde yeriniz çok değerli. Bu yüzden çevrenizdeki insanları kırmamaya özen gösterin. Yapacağınız bir takım işler karşısında ailenizden övgüyle ödüllendirilebilirsiniz. Aşk hayatınızda sizi üzecek durumlar söz konusu olabilir. Mesela kırılma veya ufak çaplı tartışmalarla karşılaşabilirsiniz. Ancak şunu unutmayın ki bugünkü ruh halinizden kaynaklı sıkıntılar yaşama ihtimaliniz yüksek. Bu yüzden kırdığınızı düşündüğünüz durumlarda özür dilemeyi ihmal etmeyin. 

  BAŞAK BURCU 19 Ağustos 2019 Pazartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU


  Asabi ruh haliniz almış başını gidiyor. Nereye kadar bu şekilde olacağı konusunda sizinde aklınızda soru işaretleriniz var fakat yine de asabiyetinizi durduramıyorsunuz. Kontrolde kalmaya fazlasıyla özen göstermelisiniz ve çevrenize yansıtmanız gereken tavırları özenle seçmelisiniz. Bu durumunuza bağlı olarak size verilecek olan sorumluluklar gözünüzde dağ gibi büyüyebilir. Üstünüzdeki yorgunluk nedeniyle bugün çalışmak hiçte size göre olmadığını düşünüyorsunuz. Her ne kadar istekleriniz çalışma yönünde olsa da sabretmeli ve günlük rutinlerinizi mutlaka tamamlayın. Günün sonunda sizi mutlu edecek sürprizlerle karşılaşabilirsiniz.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz