Burçlar Nuray Sayari 19 Ağustos 2019 Pazartesi Günlük Burç Yorumları – Astroloji

  1
  55

  Günlük Burç Yorumları,Koç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Boğa Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,İkizler Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yengeç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Aslan Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Başak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Terazi Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Akrep Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yay Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Oğlak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Kova Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Balık Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları Kısa kod,

  KOÇ BURCU 19 Ağustos 2019 Pazartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU

  Son günlerde insanların sizden beklentilerinin yüksek olduğunu düşünebilirsiniz. Bir şeyleri başarabilmek için çok fazla çabalamanız gerektiğini söyleyecek insanlar olabilir. Bunun sizde farkındasınız ancak çevrenizden gelecek nasihatları bugün daha dikkatli değerlendirmelisiniz. Bugün sizin için nötür bir gün olabilir. Ne çok iyi şeyler olacak, ne de çok kötü şeyler olacak. Standart bir gün geçireceksiniz. Bu yüzden keyfinize bakın, gereksiz yere ne birilerine ne de size katkısı olabilecek işlerle uğraşın.


  BOĞA BURCU 19 Ağustos 2019 Pazartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU


  Aklınızda öncelerden yapmış olduğunuz planlar yeniden canlanabilir. Bu planlar üzerinde tekrardan düşünerek revizeler gerçekleştirmeniz için uygun bir gün. Planlarınızda herhangi bir olumsuzluğa karşı b planı her zaman var. Ancak bu seferki planlarınızda her iki planda sizin için uygun bir yol olarak gözükebilir. Yani seçim yapmanız gereken anlar olabilir. Bu durumda kararsızlığınız sizin biraz canınızı sıkabilir. Fakat endişe etmeyin. Çünkü bugün şansınızın yüksek olabileceği bir gün. Şansınız her konuda yardımcı olacak gibi gözüküyor. Tabiki ilk hamle şansınıza güvenmek olmasın.  

  İKİZLER BURCU 19 Ağustos 2019 Pazartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU


  Bugünlerde bencilce yaklaşımlarınız baş göstermeye başlayabilir. Bu yaklaşımlarınızdan dolayı çevrenizdeki insanları siz farkında olarak veya farkında olmadan kırabilirsiniz. Aslında kendinize bakarsanız hiçbir sorun yaratmadığınızı düşünebilirsiniz. Aşk hayatınızda yorucu olduğunu düşündüğünüz bazı durumlar söz konusu olabilir. Bu yüzden en kolay çözüm ayrılık olduğunu düşünebilirsiniz. Yanlış adımlar atmamak adına her yaptığınız şeyi sorgulamanızda fayda var. İş hayatınızda geçici süreliğine de olsa beklentimizin üstündeki durumlar söz konusu olabilir. Mesela ek iş ya da bulunduğunuz iş yerinde sizin üstünüzdeki kişilerin yerine geçebilirsiniz. 

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz