Burçlar Nuray Sayari 17 Ağustos 2019 Cumartesi Günlük Burç Yorumları – Astroloji

  0
  87

  Günlük Burç Yorumları,Koç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Boğa Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,İkizler Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yengeç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Aslan Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Başak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Terazi Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Akrep Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yay Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Oğlak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Kova Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Balık Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları Kısa kod,

  KOÇ BURCU 17 Ağustos 2019 Cumartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU

  Sizlerle derdini paylaşmak isteyen insanları can kulağıyla dinleyin eğer dinlemezseniz aynısı size olacaktır ve bu da gurur kırıcı bir şey. Zamanınızı bazen neye ve kime göre harcadığınızı hiç bilmiyorsunuz fakat artık bunu öğrenmeniz gerekiyor çünkü zaman çok önemli zamanı iyi değerlendirdiğiniz taktirde sizin yararınıza olacaktır. Hayat enerjinizi sizden çalan insanlara artık güzel bir ders vermenin zamanı geldi siz ne yapacağınızı siz daha iyi biliyorsunuz. Maddi konularda sıkıntılarınız olabilir ama her şeyin maddici önemi olmadığını bildiğiniz için pek de sıkıntı yapmıyorsunuz. Hayatı sevin ve hayata pozitif yaklaşmaya çalışın bunu başardığınız taktirde her şeyin daha düzenli ve güzel olduğunun farkına varacaksınız.


  BOĞA BURCU 17 Ağustos 2019 Cumartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU


  Bir süredir kafanızı toparlamak için çok çaba sarf ettiniz artık buna bir dur demelisiniz başkasına ayırdığınız zamanı kendinize de ayırsaydınız kafanızı toparlamak zorunda kalmazdınız şimdi bunu toparlamanın en iyi yolu kendinize zaman ayırmak olacak. Alacağınız kararları herkesle paylaşmayın çünkü bu sizin kararlarınız ancak ve ancak bunu siz karışabilirsiniz, hayatınızı başkalarının burnunu sokmasından nefret ediyorsunuz buna engel olmalısınız. Geçmişte yaşadığınız bazı tatsız durumlar karşınıza yeniden çıkabilir ve buna aldırmadan yolunuza devam etmelisiniz, geriye baktığınız taktirde önünüzdeki olacakları kaybedersiniz. Bazen aile büyüklerinizle anlaşmazlıklar yaşıyorsunuz fakat bu iletişiminizi güçlendirmeniz gerektiğini gösteriyor iletişiminizi güçlendirdiğiniz taktirde hiçbir şekilde aranızda sorun kalmayacak. 

  İKİZLER BURCU 17 Ağustos 2019 Cumartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU


  Siz siz olun başkalarının ne dediğini hiçbir şekilde takmayın taktığınız taktirde geri gidiyorsunuz kendinizi daha aşağı çekiyorsunuz buna hiç gerek yok. Partnerinizle ufak tartışmalarınız artık can sıkmaya başladı ama siz yinede ilişkinize dört elle sarılıyorsunuz partnerinize bunu göstermeye çalıştıkça o bunu yanlış anlıyor bazen partneriniz gereksiz yere kavgalar çıkarabiliyor. Bazı alışkanlıklarımızdan vazgeçip daha farklı bakış açısı elde edip insanların size ne demek istediğini ve siz insanların ne anlatmak istediğinizi daha kolay çözümleyeceksiniz. Maddi konuda biraz sıkıntıya girebilirsiniz yinede fazla harcama yapmamaya özen gösterin.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz