Burçlar Nuray Sayari 14 Ağustos 2019 Çarşamba Günlük Burç Yorumları – Astroloji

  0
  88

  OĞLAK BURCU 14 Ağustos 2019 Çarşamba GÜNLÜK BURÇ YORUMU


  Zamanınızı boş harcayan insanlardan olmayın ve zamanımızı dolu dolu harcamaya bakın boş zamanlarınızı kitap okuyarak veya spor yaparak geçirin. Bu ay yapacağınız aktivitelerde sevdiğiniz bir insana da buna dahil etmek için uğraşacaksınız fakat bu kişi pek de aktivite yapmak yönünde değil bu yüzden bence fazla zorlamayın herkes olduğu gibi kalsın siz kendinize bakın. Partnerinizle anlaşma sağlayacağınız bir gündesiniz ve bugünü iyi değerlendirin bu anlaşmalar daha da güzel yerlere varabilir. Ailenize olan saygınız gitgide artmakta ve sizin için bu vazgeçilmez bir şey aileniz sizin için çok önemli hiçbir şey için onları göze almazsınız.


  KOVA BURCU 14 Ağustos 2019 Çarşamba GÜNLÜK BURÇ YORUMU


  Sizinle alay eden insanlar var fakat bunları kafanıza takıp onların seviyesine düşmeye çalışmayın bırakın herkes kendi seviyesinde kalsın. Zamanınızı bu tarz insanlara harcamayın daha elit daha kaliteli insanlarla birlikte zaman geçirin ve zamanınızı böyle değerli insanlara harcayın. Sabrın sonu selamettir sabret sürece her şey sizin için daha hayırlı olacaktır ve daha düzenli bir hayat içerisinde olabilirsiniz. Ailenizle birlikte çıkacağınız tatilde size çok iyi gelecek bir yer olacak ve o yeri çok seveceksiniz sürekli her tatilimizde oraya gitmeyi düşünüyorsunuz. Sizinle birlikte vakit geçirmeye bayılan insanlar var bu insanları üzmemeye özen gösterin.

  BALIK BURCU 14 Ağustos 2019 Çarşamba GÜNLÜK BURÇ YORUMU


  Size karşı gelen insanlar olacak fakat bunlara haddini bildirmeniz gerekecek. Hayata karşı bakış açımızı değiştirmeniz gerekiyor daha geniş açılı bakmalısınız diğer türlü kendinizi kısıtlamış oluyorsunuz. Sinirlerinizi bozan insanlar oluyor fakat bunları kafanıza fazla takarsanız ileride siz zahmet çekebilirsiniz başarılarıyla ulaşabilirsiniz bu yüzden rahat olmaya bakın. Bazı olaylara daha geniş açıdan bakmayı öğrenmeli ve kimin haklı kimin haksız olduğunu daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmalısınız aksi taktirde çözüme kavuşmayan şeyler olduğunda işler daha da kötüye sarabilir. Alacağınız eğitimleri son kez gözden geçirin ve ona göre hareket edin bütçenizi ona göre ayarlayın.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz