Burçlar Nuray Sayari 14 Ağustos 2019 Çarşamba Günlük Burç Yorumları – Astroloji

  0
  88


  TERAZİ BURCU 14 Ağustos 2019 Çarşamba GÜNLÜK BURÇ YORUMU


  Önem arz eden iş veya projeler hakkında bir takım toplantılara dahil olabilirsiniz. Eğitim hayatınızı hala sürdürüyorsanız bazı detaylara dikkat etmenizde fayda olacak. Aklınıza takacağınız her türlü küçük detay bile canınızı sıkmaya yetebilir. Bu yüzden mutluluğunuzu arttıracak her türlü aktivite size iyi gelecektir. Gün içerisinde geçireceğiniz yoğun tempo sizde yorgunluk hissi yaratabilir. Bu durum karşısında kendinize gelebilmek adına akşam üstü ufak bir şekerleme tadından yenmeyecek şekilde iyi gelebilir.

  AKREP BURCU 14 Ağustos 2019 Çarşamba GÜNLÜK BURÇ YORUMU


  Son zamanlarda insanlara karşı iyi niyetli yaklaşımlarınızın suistimal edilip iyi niyetiniz kullanılıyormuş gibi hissedebilirsiniz. Hal böyle olunca da karşınızdaki insanlara olan güveniniz git gide azalmaya başlayacaktır. Fazla samimiyet kurduğunuz kişilerle aranızdaki ilişkinizi gözden geçirebilirsiniz. Ruh haliniz olduğunuz yaştan biraz fazla hissettiriyor olabilir. Endişe etmeyin bu durum kasvetli havadan veya etrafınızdaki enerjisi düşük insanlardan kaynaklı. Aşk hayatınızda ise aklınızda bir takım soru işaretleri olabilir. Sizi rahatsız eden olaylar karşısında dile getirmeye çalıştığınız her olay haksız duruma düşüreceğini bildiğinizden dolayı susmak sizin için en doğru tercih olarak gözüküyor. 

  YAY BURCU 14 Ağustos 2019 Çarşamba GÜNLÜK BURÇ YORUMU


  Kişisel yaşantınızda sevdiğiniz kişiye karşı yapacağınız sürprizler hem kendinizi hem de sevgilinizi heyecanlandıracak. Karşılıklı heyecanınız ile birlikte aşk hayatınıza yeni bir soluk gelecek. Keyfinize düşkün bir yaşam sürmeyi seviyorsunuz. Ancak keyfinize düşkünlüğünüzden dolayı bazı işleriniz aksaklığa uğrayabilir. Sorumluluk almaktan kaçınmamaya özen gösterin. Çünkü aldığınız her bir sorumluluk size tecrübe olarak geri dönüşü olacak. Maddiyatınızdaki kara günleriniz yavaş yavaş aydınlığa doğru yol almaya başlayacak. Sadece sabrınızdan ödün vermeyin. 

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz