Burçlar Nuray Sayari 14 Ağustos 2019 Çarşamba Günlük Burç Yorumları – Astroloji

  0
  88

  YENGEÇ BURCU 14 Ağustos 2019 Çarşamba GÜNLÜK BURÇ YORUMU


  Bu ara duygularınıza hakim olmalısınız bazı duygularınızı saklamak da fayda var hem sizin için hem çevreniz için çünkü bu ara duygu değişimi yaşıyor biliyorsunuz ani patlamalar da olabilir bu yüzden kendinizi biraz soyutlayın. Hayata dair güzel planlarınız var ve planları gerçekleştirmek adına bir çok uğraşlar vereceksiniz ve değecek bazen verdiğiniz uğraşlar olduğunda degmeyen çabalarınızda olacak bunları kafanıza takıp üzülmeyin çünkü hayat bu ne olacağı belli değil. Ailenizin size olan güveni daha da artmış durumda ve bu güveni kırmamak sizin elinizde bunu başaracaksınız daha iyi yerlerde olacaksınız. derdiniz olduğunuzda arkadaşınıza gidip anlatmak yerine annenize veya yakın bir aile dostumuz da anlatmamız daha doğru olacaktır.

  ASLAN BURCU 14 Ağustos 2019 Çarşamba GÜNLÜK BURÇ YORUMU


  Bu ara enerji patlaması yaşıyor gibisiniz her işe her olaya her mekana aklamaya çalışıyorsunuz fakat bu iyi bir şey değil kendinizi biraz durdurmanız gerekiyor çünkü sizin başınız yanabilir. Geleceğinizde güzel yerlerde olabilmeniz sizin için daha önde olacak ve bunu başarabilmeniz sizi daha iyi yerlere sürükleyecek. Partneriniz ile bu ara sıkıntılı zamanlarınız olacak fakat bunun üstesinden gelebilmeyi öğrendiğiniz taktirde her şeyin sizin için daha da güzel olduğunu fark edeceksiniz. Evrenin size pozitif mesajlar yolladığı bir zamandasınız bunları pozitif bir şekilde alırsanız pozitif bir şekilde çok sevdiğiniz insanlara da bunu aktarabilirsiniz. Hayatın size şans getireceği bir gündesiniz.

  BAŞAK BURCU 14 Ağustos 2019 Çarşamba GÜNLÜK BURÇ YORUMU


  Sakin ve temkinli yaklaştığınız sürece olayları daha kolay çözüme kavuşturacaksınız. Sabırsız olduğunuz her şeyde olayların daha da tersine gittiğinin farkına varacaksınız ve saatince yaklaşıp olayları daha kolay çözüme kavuşturmayı öğreneceksiniz. Bugün hayatınızda yaşayacağınız bir mutluluk yaşayabilirsiniz Şimdiden her şeyin güzel olması dileğimle.. Eğitim hayatınızı daha da güçlendirmek adına daha güzel eğitimler almayı düşünüyorsunuz kenara bir kısım bütçenizi eğitim ayırmış durumdasınız ve her şeyin daha güzel olacağına emin olun. Bazı sıkıntılı zamanlarınızı kolay atlatacaksınız belki sizi çok yoracak ama güzel sonuçlar elde edeceksiniz.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz