Burçlar Nuray Sayari 13 Ağustos 2019 Salı Günlük Burç Yorumları – Astroloji

OĞLAK BURCU 13 Ağustos 2019 Salı GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Son zamanlarda sosyal çevrenize ve sosyal aktivitelerinize fazlasıyla önem veriyorsunuz. Bu da çevreniz tarafından sevilmenizi önemli ölçüde etki etmekte. Arkadaş ortamınızda kullanmış olduğunuz kelimeler ve düşüncelerinizle daha ön plana çıkmanız mümkün. Gün içerisinde bazı zamanlar iç sesiniz de başbaşa kalabilirsiniz. Kendinizle çatıştığınızı fark ettiğiniz andan itibaren dışarıdaki kişiler tarafından yaptığınız işler veya kafanızı karıştıran davranışlarınız açısından yorumlanmasını isteyebilirsiniz. Kendinizi tercüme etme konusunda yaşamış olduğunuz çekingenlikleriniz karşısında utanç yaşayabilirsiniz. Sağlık açısından bomba gibi olacağınız gün sizinle birlikte olacak. 


KOVA BURCU 13 Ağustos 2019 Salı GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Sayın kova burçları. Cesareti yüksek, yeni insanlarla tanışma potansiyeli olan bir burç olduğunuzdan dolayı yaşantınızda halk ile ilişkinizde fazla problem yaşamıyorsunuz. Hal böyle olunca da sosyalleşme konusunda da tereddütsüz en iyi siz oluyorsunuz. Ancak son zamanlarda ruh halinizden kaynaklı olarak bu özelliğiniz biraz geriye düşmüş halde. Buna bağlı olarak da özgüven kaybı yaşıyorsunuz. Moralinizi düzeltmek için sevdiğiniz şeylerle uğraşmanın tam zamanı. Göreceksiniz ki eski yapınıza geri döneceksiniz. Gün içerisinde süpriz gelişmeler gerçekleşebilir. Maddiyatınızda olan değişiklik ilk başta düşüş şeklinde hareketlenmiş olsa da ardından bir parabol gibi yükselişe ivmelenecek. 

BALIK BURCU 13 Ağustos 2019 Salı GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Bugünlerde ekonomik konularınıza ağırlık verebilirsiniz. Özellikle bütçenize vereceğiniz önem daha fazla olacak. Çünkü yakın zamanda zor bir dönem sizi bekliyor olabilir. Buna bağlı olarak da yapacağınız alışverişler ihtiyaç ve önem listesine göre sıralanmalıdır. Maddiyatınız haricinde bir süpriz at karşılaşmadığınız taktirde günümüz beklediğiniz gibi geçecek. Özellikle sosyal çevrenizle olan ilişkiniz beklentinizin üstünde olacak. Ara sıra kendi içinizde kendinizle çatışabilirsiniz. Bilincinizle bilinçaltınızın ufak anlaşmazlıkları birazcık sizi yorabilir. Bu yüzden kararlılığınızı elinizde tutmanızda fayda olacaktır. İmajınız da ve görünüşünüz de ufak değişiklikler yapmanız halinde çevrenizdeki insanlardan beklediğiniz yorumları ve iltifatları alabilirsiniz. Sadece ufak büyük noktası ise o kendinizi çok iyi tanımanız. Gerisi zaten çorap söküğü gibi gelecek. 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.