Ultimate magazine theme for WordPress.

Burçlar Nuray Sayari 13 Ağustos 2019 Salı Günlük Burç Yorumları – Astroloji

1


TERAZİ BURCU 13 Ağustos 2019 Salı GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Kariyeriniz konusunda kafanızda bazı kuruntular, bazı kafa kurcalayıcı durumlar yok değil. Hal böyle olunca da günlük işlerinizde de performansınız düşüş gösteriyor. Gün içerisinde çok alakasız zamanda aklınıza gelen projeler veya fikirler uygun zamanda olmadığından dolayı geçip gidebilir. Bu gibi durumlarla karşılaştığınızı fark ettiğiniz anda not tutmanız yararınıza olacaktır. Keyfinizde ufak bir eksiklik söz konusu olabilir. Bu eksikliğin sebebini siz daha iyi biliyorsunuz. Ancak şunu unutmayın ki hiçbir şey ve hiç kimse sizden daha önemli değil. Her şeyi bir kenara bırakın ve artık kendinize daha fazla zaman ayırmaya başlayın. 

AKREP BURCU 13 Ağustos 2019 Salı GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Olası aksilikler veya keyif kaçırıcı durumlar olması halinde sakin kalmanın çözümde önemli rol oynadığının farkına varacaksınız. Bu durum özellikle ilişkiniz konusunda daha fazla etkili. Vücudunuzdaki yorgunluk nedeniyle sosyal çevrenizden gelen teklifleri geri çevirebilirsiniz. Özellikle uykusuzluk problemi bugünlerde daha fazla başka isteyebilir. Artı yaptığınızda artışa doğru ufak bir ivme gözlemleyebilirsiniz. Enerjiniz bugün için maksimum seviyeye gelebilir. Özellikle enerjinizden kaynaklı duygusal konularda farklı tepkiler gösterebilirsiniz. Gelecek günlerde işiniz veya kariyeriniz hakkında bir takım kararlar almanız gerekebilir. Bu kararları alırken en doğru bir şekilde seçim yapmak adına yalnız kalmanız, doğru yola girmeniz için önemli bir detay olacaktır. 

YAY BURCU 13 Ağustos 2019 Salı GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Yani burçları bugün ve yakın gelecek tarihlerde finansal konular üzerinde daha fazla durabilir. Çünkü  maddi açıdan yaşamış oldukları zor dönemler kendilerini doğal olarak tedirgin etmekte. Kendiniz için Ufak çaplı farklılıklar yaratmak isteyebilirsiniz. Mesela bu farklılıklara giyim tarzınız değiştirmekle veya yeni kombinler ayarlamakla başlayabilir misiniz ufak çaplı farklılıklar yaratmak isteyebilirsiniz. Mesela bu farklılıklara giyim tarzınızı değiştirmekle veya yeni kombinler ayarlamakla başlayabilirsiniz. Tarzınız için elektronik ticareti tercih ederseniz seçim yapacağınız yerleri iyi bilmeli, güvenilir yerleri daha ön planda tutmalısınız. Çünkü kendinize dikkat etmezseniz eğer canınızı sıkacak hatta üzüntüye sokacak durumlarla karşılaşabilirsiniz.