Ultimate magazine theme for WordPress.

Burçlar Nuray Sayari 13 Ağustos 2019 Salı Günlük Burç Yorumları – Astroloji

1

YENGEÇ BURCU 13 Ağustos 2019 Salı GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Bu ara negatif insanlardan dolayı kendinizi pek de iyi hissetmiyorsunuz fakat her şeyin daha güzel olması için elinizden geleni daha da fazlasını yapıyorsunuz. Negatif insanları hayatınızdan uzak tutmamız gerekiyor tuttuğunuz taktirde her şey daha güzel olacak. İçinize sıkıntı veren insanları kendinizden uzak tutun size iyi gelecek insanlar yakında karşınıza çıkacak ve onları en izin tersiyle itmeyin. Hayatın size sunduğu güzel birazda hadi diyor ve bu güzellikleri gördüğünüz taktirde hayatınızdaki o büyük değişimlerin sizde farkına varacaksınız. Geleceğinize dair güzel planlarnız olacak ve bu planları gerçekleştirmek adına çok sevdiğiniz insanlardan yardım alabilir veya fikirlerini onlara sorabilirsiniz.

ASLAN BURCU 13 Ağustos 2019 Salı GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Alay etmeyi çok seviyorsunuz fakat bazı insanlar bunları kaldıramayabilir herkesi kendiniz gibi görmeyin ama size gelince eleştiriye kapalısınız. Bu da çok yanlış bir tutum bu yüzden kendinize çekidüzen verip çevrenizde insan bırakmaya özen gösterin. Sizi seven insanlarla birlikte olun sizi sevmeyen insanlar, sizde sevmek zorunda değilsiniz veya sevgi gösterisi yapmak zorunda değilsiniz. Bu yüzden sizi seven insanlarla birlikte hayatınıza devam etseniz daha iyi olacak. Partnerinizle yaşayacağınız bazı anlaşmazlıklar etrafınızdaki kişileri küçük görmek olacak etrafınızdaki kişileri küçük gördüğünüz taktirde sizden git gide soğuyacak.

BAŞAK BURCU 13 Ağustos 2019 Salı GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Sevdiğiniz kişilerle iletişim kurmak için doğru bir gündesiniz. Uzun zamandır bir araya gelemediğiniz, uzun zamandır kontak kuramadığınız kişilerle mümkünse yüz yüze görüşmeniz sizin için çok daha iyi olacaktır. Kafanızı karıştıracak bir takım insanlarla karşılaşabilirsiniz. Bugün karar verme konusunda fazla bağımsız olamadığınızdan dolayı çevrenizdeki insanlar sizi yanıltabilir. Bu yanılgıya düşmemek adına önemli kararlar alırken yalnız bir ortamda bulunmanız yanılma riskinizi azaltacaktır. Aşk hayatınızdaki dalgalanma maalesef ki kötü bir şekilde sonuçlanabilir. İlişkinizin sonuna gelirseniz eğer sebebini kesinlikle kendinizde aramayın. Çünkü ilişkiniz adına fazlasıyla çabalayan bir burç olduğunuzu unutmayın. Ancak neden diye sorgulamanız en azından size tecrübe kazandıracaktır.