Burçlar Nuray Sayari 09 Ağustos 2019 Cuma Günlük Burç Yorumları – Astroloji

  0
  68

  OĞLAK BURCU 09 Ağustos 2019 CUMA GÜNLÜK BURÇ YORUMU


  Sevgili Oğlaklar bu ay büyük sorumluluklar alarak iş yaşantınızda ilerlemelerin olduğu bir döneme gireceksiniz. Başarmayı çok seviyorsunuz ve bu da sizi daha hırslı hale getiriyor. Bu sayede ele aldığınız bir işi ya da konuyu hızlı bir şekilde halledebiliyorsunuz. Aşk yaşantınızda önemli adımların atıldığı bu dönemde karşınıza aradığınız kişi çıkabilir. Bu kişiye ayak uydurmak zorunda kalabilirsiniz. Bu dönemde ailevi sorunlar yaşayabilirsiniz. Bu sorunları işlerinizde aldığınız sorumluluklardan dolayı ertelemişseniz. Ancak sorunlar en olmadık zamanda karşınıza tekrar tekrar çıkabilir. Bu yüzden bir an önce sorunlarla yüzleşip halletmeye çalışmalısınız. Kendi kabuğunuzdan çıkıp dışarı bakmalısınız.Gitgide daha fazla beklenmedik ve zor olayla karşılaşabilir ve sorumlu olsalar da olmasalar da ilk başta suçu başkalarının üzerine atmaya kalkışabilirsiniz. Belki de hata sizdedir. Bunun yerine, sakin ve rahat olmaya çalışın ve tüm güçlükleri, bu meselelerin çözümlerine yeni bir yaklaşım bulma fırsatı olarak görün.


  KOVA BURCU 08 Ağustos 2019 PERŞEMBE GÜNLÜK BURÇ YORUMU


  Kova burcu kişileri bu dönemde yeni değişimler yaşamaya başlayacak. İş hayatınızda yer değişikliği ya da ekip değişikliği olabilir. Aşk yaşantınızda aradığınız o zeki kişiyi bulmaya çok yakınsınız. Özgür olmayı sevdiğiniz için partnerinizin sizi kısıtlamasını engellemelisiniz. Çünkü özgürlüğünüz kısıtlandığında kendinizi kötü hissetmeye başlayabilirsiniz. İdeallerinizden asla vazgeçmeden yaşantınıza devam etmeli ve iş yaşamınızdaki değişimleri ideallerinize uydurmalısınız. Ailesel konularda sezgilerinize güvenmeli ve ailenizle yaşayacağınız sorunları akılcı bir yolla çözüme kavuşturmalısınız. Hayatınızda alacağınız kararları akılcı düşünerek almalı ve aceleci olmamalısınız. Olumsuzlukların sizi yıldırmasına izin vermeden yolunuza devam etmeli ve karamsarlıktan uzak durmalısınız.Etrafınızdakiler sizi fanatik bir misyoner gibi görüyor. Hafif geri çekilin ve başkalarının fikir ve davranışlarını kabul edin. Ayrıca başkaları bir hata yaptığında hemen sinirlenmeyin. Fazla heyecan sağlığınız için her açıdan zararlı olacaktır.

  BALIK BURCU 08 Ağustos 2019 PERŞEMBE GÜNLÜK BURÇ YORUMU


  Balık burcu doğası gereği duygusal bir yapıya sahip oldukları için iş, aşk ve eğitim hayatında kararsızlıklarının esiri olurlarsa bu durum onlar için olumsuz sonuçlanabilir. Pişmanlıklar içinde kalabilirler. Kendilerine güvenmeliler. Bugün sizi her zamankinden daha fazla baskı altına alacak zorluklarla karşılaşacaksınız. Her şeyin sorumluluğunu üstlenmek yerine, biraz ortalıktan çekilmeniz iyi olabilir. Bu size, her şeyden önce işinizde gerçekten önemli şeyler için enerji toplamanızda yardımcı olacakBaşkalarını dinlemekten çok kendilerini dinlememeliler. Çünkü iç huzurunu da kendi içinde bulacaktır. Duygusal yapısından dolayı kalbi her zaman ona doğruyu gösterecektir. Kendi hayatına kendisi rehberlik yapmalıdır. Değişime yeniliğe açık olmalıdır. İlişkilerin de ise karşısındaki insana güvenmediğini belli ettiği takdir de kayıplara uğrayabilir.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz