Burçlar Nuray Sayari 09 Ağustos 2019 Cuma Günlük Burç Yorumları – Astroloji

  0
  68


  TERAZİ BURCU 09 Ağustos 2019 CUMA GÜNLÜK BURÇ YORUMU


  Bu ay Terazi burcu için mükemmelliğin yanında bir takım değişikliklerin olduğu bir dönemdir. Eğlenmeyi seven Teraziler Ağustos ayında o kadar çok eğlenecek ki, mutluluktan havaya uçmuş gibi olacaklar. İşsiz olan Teraziler Ağustos ayında mutlaka bir iş arayışında olmalılar. Çünkü mükemmelliğin zamanı olan bu ayda kendilerine uygun olan işi bulmaya çok yakın olacaklar. Bunların yanında değişiklikten yana olan Teraziler aşk yaşantılarında bir değişiklik yaşayabilirler. Ufak tartışmalarla partnerinizden sıkılıp yeni arayışlara başlayabilirsiniz. . Takım ruhu özellikle ön plana çıkıyor. Mümkün olduğunca takım çalışması yapın, çünkü özellikle bu alanda işleriniz kolay yürüyecek. Bugün arkadaşlarınızla sıradışı bir şey yapın.

  AKREP BURCU 09 Ağustos 2019 CUMA GÜNLÜK BURÇ YORUMU


  Sevgili Akrepler sizin için en önemli dönemlerden biri olan bu ayda önemli kararlar vererek hayatınızda olumlu adımlar atmaya başlayacaksınız. Şu sıralar hiçbir işiniz yolunda gitmiyor, ama yaklaşımınızı değiştirirseniz isteklerinize daha hızlı kavuşabileceksiniz. Başkalarının görüşlerinin faydalı olduğunu göreceksiniz. Özel hayatınızda her türlü sorunla karşılaşabilirsiniz. İşinize sımsıkı sarılarak terfi alabilir yada daha iyi bir işe geçiş yapabilirsiniz. Akrep kadınları bu ay aşk yaşantılarında ciddi adımlar atabilir ve partnerinizden evlilik teklifi alabilirsiniz. Maddi yönden olumlu şeylerin olacağı bu ayda size borcu olanlardan borcunuz alabilirsiniz. Bununda sizi maddi olarak çok rahatlatacağı görünüyor. Yanınızda olan kişilerin işlerine fazla karışmayın ve bazı şeyleri akışına bırakın. Kimseye güvenmeme konusunda yakınınızdaki kişilere istisna gösterin ve onları kırmamaya çalışın.

  YAY BURCU 09 Ağustos 2019 CUMA GÜNLÜK BURÇ YORUMU


  Yaylar için çoğu olumsuzlukların bittiği bir döneme giriyoruz. Bu dönemde çok rahatlayacak, hem maddi hem de manevi yönden olumlu adımlar atmaya başlayacaksınız. Girişimciliği seven Yaylar bu dönemde iş hayatlarında yeni işler kurma yoluna girecekler. Özel yaşantınızda ise yeni ilişkilere yelken açıp aradığınız aşkı bulacaksınız. Tüm bunları yaparken çok mantıklı hareket etmeyi unutmamalısınız. Sabırsızlığı bir kenara bırakarak sakin bir şekilde düşünmeyi denemelisiniz. Unutmayın tüm bunları yaptığınız takdirde bu ay sizin ayınız olacaktır.Şu sıralar enerji dolu ve önemli konuları ele alabilecek güçtesiniz. Net düşünce yapınız, belirli bir durumu başarıyla sonuçlandırmanıza yardımcı oluyor. Özel hayatınızda bile endişeleriniz artık netliğe kavuşacak, daha önceleri uzak durmaya çalıştığınız sorunları kolaylıkla çözümleyebilecek ve nihayetinde her şeyi başarıyla hallettiğiniz için olumlu tepki alacaksınız.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz