Burçlar Nuray Sayari 07 Ağustos 2019 Çarşamba Günlük Burç Yorumları – Astroloji

  0
  68

  Günlük Burç Yorumları,Koç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Boğa Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,İkizler Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yengeç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Aslan Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Başak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Terazi Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Akrep Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yay Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Oğlak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Kova Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Balık Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları Kısa kod

  KOÇ BURCU 07 Ağustos 2019 Çarşamba GÜNLÜK BURÇ YORUMU

  Şu an elinizde ne iş olursa olsun her şeyi başarıyorsunuz. Çevrenizde enerji yüklüyorsunuz ve herkeze enerji dolu olması gerektiğini öğretiyorsunuz. Birinden hediye bekliyorsunuz ve bu hediyeyi aldığınızda onunla daha yakın olacağınızı sizde göreceksiniz. Bazı işleriniz ters gidebilir fakat size gelen destekleri geri çevirmeyin geri çevirdiğiniz taktirde bu desteklerin önemini işleriniz ters gittiğinde anlayacaksınız fakat iş işten geçmiş olacak. Ailenizle daha fazla zaman ayırmaya özen gösterin aksi taktirde iletişiminiz daha da kötüye gidebilir. Harcamalarınıza daha dikkat etmekte fayda var bütçenizi aşan durumlardan uzak durun.


  BOĞA BURCU 07 Ağustos 2019 Çarşamba GÜNLÜK BURÇ YORUMU


  Her şey çok güzel gidiyordu taki önünüze engeller çıkana kadar şimdi ise sizin zorlama zamanınız geldi fakat engellerden korktuğunuzu belli etmeyin daha çok engelleriniz artar kendinizden emin bir şekilde ilerleyin. Bu ara çok güçlüsünüz fakat bu gücünüzü boş yere harcamamanız gerekiyor elle tutulur şeylere kullanmaya özen gösterin. Kapasitenizi kullanarak daha güzel şeyler başarmaya odaklanın ve başaracağınıza inanın yaparım dedikten sonra hiçbir engel sizi durduramaz. Harcamalarınıza dikkat etmekte fayda var ileriki zamanlarda siz zorlanacaksınız bunu dikkate alarak hareket edin. Geleceğinize dair güzel planlar yapıyorsunuz ve bunların çok daha güzel olacağına emin olun. 

  İKİZLER BURCU 07 Ağustos 2019 Çarşamba GÜNLÜK BURÇ YORUMU


  Başınıza gelecek olan bazı olayların sizi oyalamasına izin vermeyin her şeyi olduğu gibi bırakın fazla üstüne düşmeyin. Yapacağınız bazı planları ortaya dökün fakat her şeyde anlatmaya gerek yok siz sadece fikir almaya çalışın. Ailenize karşı daha sakin yaklaşmalısınız ve yaklaştığınız taktirde her şeyin daha düzenli daha güzel ilerlediğini göreceksiniz ailenizle iletişimi koparmayın. Entelektüel bir zihin yapısına sahipsiniz ve bu sizin için değişik bir şey.. Sizin bildiğiniz bilgileri çevrenize aktarma gibi bir özelliğiniz mi diyim yoksa alışkanlığınız mı bilemedim ama böyle bazen yapabiliyorsunuz. Zaman zaman bazı fikir değişikliklerinle karşı karşıya kalabiliyorsunuz ve insanları şaşırtabiliyorsunuz.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz