Haftalık Burç Yorumları- 5 Ağustos -11 Ağustos 2019 Haftası Burçlar

  0
  54

  Haftalık Burç Yorumları,Koç Burcu Yorumu Haftalık Burç Yorumları,Boğa Burcu Yorumu Haftalık Burç Yorumları,İkizler Burcu Yorumu Haftalık Burç Yorumları,Yengeç Burcu Yorumu Haftalık Burç Yorumları,Aslan Burcu Yorumu Haftalık Burç Yorumları,Başak Burcu Yorumu Haftalık Burç Yorumları,Terazi Burcu Yorumu Haftalık Burç Yorumları,Akrep Burcu Yorumu Haftalık Burç Yorumları,Yay Burcu Yorumu Haftalık Burç Yorumları,Oğlak Burcu Yorumu Haftalık Burç Yorumları,Kova Burcu Yorumu Haftalık Burç Yorumları,Balık Burcu Yorumu Haftalık Burç Yorumları Kısa kod

  KOÇ BURCU HAFTALIK YORUMU 5 AĞUSTOS-11 AĞUSTOS 2019

  Bu hafta özel hayatınızda gelişen olayları kontrol etmekte zorlanırsınız. Sanki kuvvetli esen bir rüzgarın gücünü arkanıza alarak kendinizi bir anda dünyanın öbür ucunda bulacaksınız. İçinizde parlayan ateşin etkisiyle uzun bir yolculukta macera yaşamak isteğiyle yanıp tutuşabilirsiniz. Yabancılarla ilişkiler, uluslararası konular haftanın en önemli gündemini oluşturabilir. Diğer yandan hayatın gerçekleri nedeniyle sorumluluklarınızı bırakıp gitmekte zorlanırsınız. Değişik arkadaşlar edinip, eğlence ve neşeye dümeninizi çevirin. Sosyal ilişkilerinizde bencil, dürtüsel kararlardan kaçınmalısınız. Bayramda ailenizle vakit ayırmak size iyi gelir.

  Burçların özellikleri açısından yapılacak olan incelemede ilk burç koç burcudur. Koç burcu ateş grubuna dahil olan bir burç olarak biliniyor. Koçların hayatı, hareketlilik, canlı ve kıpır kıpır özellikler ile geçer. Koçlar macerasız bir hayat düşünemez. Maceranın yanı sıra koç burcuna mensup olan kişilerin genel özellikleri atılgan ve cesaretli olmalarıdır. Karşılarına çıkan bir konu karşısında öncü ve lider olmak isterler. Koç burcu her zaman kazanmak ve zafer elde etmek ister. Bu nedenle iş ve aşk hayatında kazançlı çıkmak için ellerinden geleni yaparlar.

  BOĞA BURCU HAFTALIK YORUMU SONRAKİ SAYFADA

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz