Ultimate magazine theme for WordPress.

Burçlar Nuray Sayari 01 Ağustos 2019 Perşembe Günlük Burç Yorumları – Astroloji

0


TERAZİ BURCU 01 Ağustos Perşembe Günü Burç Yorumu


Size ve ruhunuza iyi gelmeyen insanları hayatınızdan çıkarıyorsunuz en doğru şeyi yapıyorsunuz buna emin olun. Seninle birlikte bu yolda devam etmek isteyen insanlar olacak Ve bırakın onlarda size eşlik etsinler onları geri çevirmeyin ve kırmayın. Sıkıntılı günlerden geçebilirsiniz fakat bu sıkıntılı günlerin sonunda hep güzel şeyler olacağına inanılır ve sizde buna inanın çünkü gerçekten güzel şeyler olacak. Arkadaşlarınıza ayırdığınız zamanın birazınıda ailenize zaman ayırın çünkü aileniz her şeyden daha önemli bunu siz daha iyi bilirsiniz. Harcamalarınıza bu ara daha çok dikkat etmelisiniz çünkü almak istediğiniz bir şeyi almak üzeresiniz ve paranızı eksiltmemeye özen gösterin. 

AKREP BURCU 01 Ağustos Perşembe Günü Burç Yorumu


Her şey istediğiniz gibi ilerliyor hayatınıza alacağınız yeni insanlar olacak ve bu insanlarla kendinizi daha iyisi edebilirsiniz eski sevgililerinizle karşılaşma ihtimaliniz çok yüksek fakat onlara karşı hiçbir şekilde bir şey hissetmiyorsunuz nefret duygusu veya kin duygusu bile hissetmiyorsunuz. Bazen partnerinizle anlaşmazlıklar yaşayabiliyorsunuz fakat asla ve asla ondan kopamıyorsunuz çünkü çok seviyorsunuz, partnerinizi artık aileniz olarak kabullenmişsiniz kırmamaya özen gösterin ve ilişkinizdeki bu güzel saygıyı öldürmeyin. Karşınızdaki insana değer verin ve onun yüzünü gülümsetmeyi becerin sizde bir köşede oturup izleyin. Alacağınız kararlar çok önemli ve bu kararlar da geleceğinizi etkileyecek özel hayatınızıda düşünerek kararlar almaya özen gösterin ki herşey yerine otursun.

YAY BURCU 01 Ağustos Perşembe Günü Burç Yorumu


Bazen kafanızın karıştığını düşünüyorsunuz fakat bu kafa karışıklığını bir şekilde ortadan kaldırabilirsiniz bu sizin elinizde. Eski yaşadıklarınızı kafanıza takıp kendinizi boşyere üzmeyin daima ileri bakın her şeyin daha güzel olacağına inanın size gülümsemek çok yakışıyor bunu bir kez daha deneyin ve gülümsemenin kıymetini bilin. Alacağınız kararların arkasında durun ve siz yinede bir karar almadan aile büyüklerimize danışın çünkü onlar daha iyi bilir eğer onlara danışmak istemiyorsanız kendinizden birkaç yaş büyük bilgili bir insana da danışabilirsiniz. Bu ara harcamalarınıza dikkat etmeniz gerekiyor çünkü harcamalarınızda fazla aşım yapmışsınız.

OĞLAK BURCU HAFTALIK YORUMU SONRAKİ SAYFADA