Ultimate magazine theme for WordPress.

Burçlar Nuray Sayari 01 Ağustos 2019 Perşembe Günlük Burç Yorumları – Astroloji

0

YENGEÇ BURCU 01 Ağustos Perşembe Günü Burç Yorumu


Sabırsızlığınızı her yerde belli etmeyin. Sıkıntılı günlerinizde sizin yanınızda olan dostlarınıza yüz çevirmeyin. Bazen siz bile kendimize anlam veremiyorsunuz ve başkasından sizi anlamasını bekliyorsunuz buda yanlış çünkü önce sizin kendinizi çözümlemeniz lazım daha sonra başkasından bir şeyler bekleyin. Geleceğinizi etkileyecek şeyler yapmamaya özen gösterin kendinizi geliştirmek için elinizden geleni yapın hatta daha fazlasını çünkü bu yapacağınız şeyler sizin yararınıza olacak. İleride alacağınız sorumluluklar olacak bu sorumluluklar çok önemli bu yüzden işiniz çok dikkatli yapmanız gerekiyor ve dikkat isteyen bir şeydir sorumluluk. 

ASLAN BURCU 01 Ağustos Perşembe Günü Burç Yorumu


Yapacağınız bazı iş görüşmelerinde çok dikkatli dinleyin ve kafanıza takılan sorular var ise bunu karşı tarafa sorun. Kendi yaşıtınız olan bazı insanlarla bir yarış içerisine girebilirsiniz fakat bunu yapmamalısınız çünkü küçük düşürücü şeylerdir bunlar. Geleceğiniz ile ilgili alacağınız kararların arkasında durun çünkü bu kararlar sizin için çok önemli olacak iş hayatınızı etkileyecek veya özel yaşantınızda doğru kararlar verin. Partnerinizle yapacağınız buluşmalarda biraz daha çekingen davranabilirsiniz sanki hiç tanışmamışsınız gibi hareketlerde bulunabilirsiniz.

Ay başından beri kontrol altında tutmaya çalıştığınız aile içindeki sürtüşmeler, Çarşamba’dan itibaren çözümlenmek üzere teker teker masaya yatırılacaktır. Hafta sonuna doğru emek harcadığınız bir projeden beklediğiniz kazancı elde edebilirsiniz. Bu arada yeni iş projeleri ve teklifleri önünüze çıkabilir. Karar vermeden önce uzun vadeli sonuçları göz önünde bulundurmalısınız. Ani heyecana kapılmayın.

BAŞAK BURCU 01 Ağustos Perşembe Günü Burç Yorumu


Bazen sıkıntılarınızla başa çıkamayabilirsiniz ve bu yüzden aile büyüklerinizden yardım almakta fayda var. Bazen bazı şeyleri düşünmeden konuşabiliyorsunuz ve Buda çok kırıcı olabiliyor bu yüzden söyleyeceğiniz bir lafı iki üç kez düşünün ve öyle konuşun. Sabrınızı taşırın insanlar var bu insanları hayatınızdan çıkarın, hem size negatif bir enerji yayıyor ve bu yaydığı negatif enerjiyle siz bayağı bir asabi olabiliyorsunuz ve öfkenize yenik düşüyorsunuz. Alacağınız bir psikolojik destek ile kendinizi daha iyi hissedebilirsiniz sakın yanlış şeyler düşünmeyin, işte aptallar kafası bozuk insanlar psikolojik tedaviler görür diye çünkü böyle bir şey yok kendini ve ruhunu iyi hissetmeyen insanlar da bu branşa gidebilir.

TERAZİ BURCU HAFTALIK YORUMU SONRAKİ SAYFADA