Ultimate magazine theme for WordPress.

2019 Ağustos Ayı Aylık Burç Yorumları – Nuray Sayarı ve Diğerleri

0

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Yay, Oğlak, Balık burcu Ağustos ayına özel aylık burç yorumları

Temmuz ayının sonuna gelip Ağustosun başlamasıyla burçlar  Yeni ay dönemine girilmesiyle birlikte değişimler yaşanmaktadır. Bu değişimler duygusal yönden negatif ve pozitif olarak burçların üzerinden etkisi olacaktır. Aslında kendimizce önlemler alırsak bu süreci daha rahat atlatabiliriz.   Burçları Ağustos ayında neler beklediğine gelecek olursak tek tek ele alalım. 

Koç Burcu (21 Mart- 20 Nisan)

Koç burcu yapısı gereği ne kadar sinirli bir yapıya sahip olsa da aslında bu çevresinde aldığı negatif ve pozitif enerjiyle alakalı bir durumdur. Temmuz ayında parasal yönden kısıtlanan ve kendini çok fazla ifade edemeyen koç burcu aslında Ağustos ayıyla birlikte biraz daha rahatlayacaktır. Temmuz ayında olduğu gibi ağustos ayında da dostlarıyla birlikte ve ailesiyle bu ayda oldukça önemli gelişmeler yaşayacaktır. Mesleki hayatında ay ortalarında oldukça rahat edecekler. Özel hayatlarında dış etkenlerden çok etkilendiği için başkalarıyla çok fazla konuşmamalıdır. 

Boğa Burcu (21 Nisan- 20 Mayıs)

Boğa burcu her zaman güçlü ve güvenilir bir özelliğe sahiptir. Ağustos ayı boğaz burçları için oldukça olumlu yönde geçecek olan pozitifliğin peşini bırakmadığı ve her şeyin farkına varıp uyanma ayı diyebiliriz. Bu ayda hayatlarında yapmak istedikleri ve ya yapamadığı bir çok şeyi yapacakları aydır. Ay ortasında doğan kişiler özellikle hayatlarının gizliliğine biraz daha önem vermelidir. Olumsuz giden şeylere takılmamalıdır. Aşk hayatında oldukça olumlu olacakları bir süreçtir.  Sağlığınıza bu ayda dikkat etmeli bırakmış olduğunuz beslenme düzeninize yeniden geçmelisiniz. 

İkizler Burcu (21 Mayıs- 20 Haziran) 

İkizler burcunun ilk haftasında doğan kişiler hayatında köklü değişimler yapabilir. Bu iş değişimi ve ya geçmişten gelen bir sıkıntısından kurtulacağı bir aydır. Özellikle parasal yönden ani kararlardan kaçınmalıdır. Aile ve ikili ilişkilerde ise haklı çıkmaktan ziyade ortak noktayı bulmaya çalışmalıdır. Ayın ortasından sonra bir takım yüzleşmelerle karşı karşıya gelebilirler. Ağustos ayı ikizler burcu için biraz zor geçen bir dönem diyebiliriz.