Burçlar Nuray Sayari 31 Temmuz 2019 Çarşamba Günlük Burç Yorumları – Astroloji

  0
  59

  Günlük Burç Yorumları,Koç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Boğa Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,İkizler Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yengeç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Aslan Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Başak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Terazi Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Akrep Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yay Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Oğlak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Kova Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Balık Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları Kısa kod

  KOÇ BURCU 31 Temmuz 2019 Çarşamba GÜNLÜK BURÇ YORUMU

  Bugünlerde moralinizi bozan şeylerler karşılaşabilirsiniz. Zamanınızı boşa harcadığınız bazı insanlar var sizce de artık vazgeçmenin zamanı gelmedi mi ? Ufak tefek bazı sıkıntılarınz var bu sıkıntılarınızı yenebilmek için elinizden gelenin fazlasını yapıyorsunuz,fakat her zaman başarılı olamıyorsunuz başarılı olabilmeniz için bazı eksi yönlerinizi ve artı yönlerinizi bir kenara yazmamız lazım ve bu çizelgede sizi biraz daha öne atabilir yani her şeyi görmenizi  daha iyi sağlar. Sizlerle arkadaşlık kurmak isteyen insanlar olacak fakat her insan bir değil her insan iyi de değil ve bu yüzden seçim yapmanız gerekebilir hal ve hareketlerine dikkat edin. Boş yere paranızı harcamayı bırakın çünkü ileride bu paraya baya bir ihtiyaç duyabilirsiniz.

  HAFTALIK YORUM

  Bu hafta ani gelişen ama kalıcı değişikliklere hazır olun. Haftanın ilk yarısı daha çok aile içi ilişkilere özen göstermek, vakit ayırmak zorunda kalabilirsiniz. Evde yarım kalan işlerinizi tamamlamaya vakit ayırın. Çocuğunuzun isteklerini yerine getirmeye istekli olacaksınız. Hafta ortasında ise Aslan Burcunda meydana gelecek Yeni Ay, aniden gelişen, cesur, atak, heyecanlı, neşeli, eğlenmeyi seven kişileri karşınıza çıkartabilir. 31 Temmuz’da Yengeç burcunda geri hareketini sonlandıran iletişim gezegeni Merkür de, sevdiklerinize karşı duygularınızı daha rahat ifade etmenize yardımcı olacak. Hafta sonunda gündelik işlerinizi toparlamak, evcil hayvanınıza vakit ayırmak için plan yapabilirsiniz. Beklemediğiniz şekilde ani harcamalarla karşılaşabilirsiniz. Bu konuda ölçülü olmaya çaba sarf edin.

  BOĞA BURCU HAFTALIK YORUMU SONRAKİ SAYFADA

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz