Burçlar 29 Temmuz 2019 Pazartesi Günlük Burç Yorumları Nuray Sayari ve Diğerleri– Astroloji

OĞLAK BURCU 29 Temmuz 2019 Pazartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Hayata karşı bakış açınız değişmiş bulunmakta daha olgun yaklaşıyorsunuz bütün olaylara.. Hayatınıza girmiş olan insan sizi epeyce değiştirdi fakat olumlu anlamda ve sizin için çok iyi bir gelecek sünüyor birlikte kafa kafaya verip bunların üstesinden gelebilirsiniz. Sağlık olarak bayağı bir güçlendiniz çünkü doktor kontrollerinizi aksatmadınız. Yaşadığınız bazı sıkıntıların farkındasınız ve bu sıkıntılarınızdan ders alıyorsunuz bir daha aynı sıkıntıyı yaşayacak olsanız buna tecrübeli olacaksınız. Bu ara sizi bayağı bir mutlu görüyorum umarım bu mutluluğunuz hiç bozulmaz hayat size isteklerinizi sunar.


KOVA BURCU 29 Temmuz 2019 Pazartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Geçmişte yaşadığınız bazı olaylardan sıyrılarak şimdi yeni bir sayfa açıp daha güçlü kalabilirsiniz. Aldığınız kararlarınızın arkasında durmayı bilin çünkü bu hayatınız boyunca önemli bir rol olacak. Hayatınıza dair tüm güzellikleri ortaya koyun ve karşınızdaki insandan da bunu bekleyin bunları yaptığınız sürece hem ev hem iş arkadaşlarınız hem de ailenizle birlikte daha da güçlenmeyi öğreneceksiniz. Sabırsız yaklaştığınız ne varsa artık sabırla yaklaşmaya özen gösteriyorsunuz, biraz daha olgunlaştınız bunun sizde farkındasınız. Ruhsal açıdan kendinizi daralmış hissettiğiniz bu zamanlarda kendinizi olumlu yönlere çektiğiniz sürece güzel değişiklikler olduğunu farkına varacaksınız. 

BALIK BURCU 29 Temmuz 2019 Pazartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Geçmişte yaşadığınız bazı olaylar sizi epeyce bunaltmış durumda fakat artık öyle bir şey yaşamanız mümkün değil. Alacağınız bazı kararlar var ve bu kararların arkasında duracaksınız çünkü size olan katkısı size olan gelir ise bayağı bir yüksek olacak. Birilerine yardım ettiğini sürece ve onlara olumlu bir şekilde içinizi yansıttığını sürece evrende size olumlu bir şekilde dönüşler yapacak birilerine yardım ettiğiniz sürece ve onlara olumlu bir şekilde içinizi yansıttığınız sürece evrende size olumlu bir şekilde dönüşler yapacak. Geçmişte kalan şeyler geçmişte kaldığı için şu an daha mutlusunuz.Negatif düşüncelerinizi bir an önce kafanızdan ve hayatınızdan çıkarmanız gerekiyor artık pozitif düşünmeyi deneyin çünkü pozitif düşündüğünüz her şeyde daha iyi şeyler olduğunun sizde farkındasınız. Size pozitif günler diliyorum.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.