Burçlar 29 Temmuz 2019 Pazartesi Günlük Burç Yorumları Nuray Sayari ve Diğerleri– Astroloji


TERAZİ BURCU 29 Temmuz 2019 Pazartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Artık hayallerinizi gerçekleştirme sırası sizde bütün yıl boyunca içinizde tuttunuz ve artık bu hayalleri dışarı çıkarmanın vakti geldi. Eskiden beri aşık olduğunuz biri var ve bu aşık olduğunuz insanı benim kaderim deyip onunla buluşma imkanı yaratabilirsiniz ve bu imkanı kaybetmemek için elinizden geleni yapacaksınız. Sizin için manevi değerler daha önemli çünkü maddiyatın hiçbir zaman değeri olmadı, bunun farkına varmanız bile çok büyük bir şey umarım bunu başkalarına da aşılarsınız. Ruhunuzu mutlu etmek adına yardımlar düzenliyorsunuz çünkü artık bedeniniz değil ruhunuz gülsün istiyorsunuz bu yüzden ufak yardımlar ufak iyilikler yapıyorsunuz.

AKREP BURCU 29 Temmuz 2019 Pazartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU


İçinizde severek sakladığınız o büyük aşk o büyük iyilikler sevginiz bir anda akıp gidebilir. Sevgi şu an sizde daha büyük bir anlam taşıyor fakat şunu unutmayın sevgi vermeden sevgi almanız imkansız. Her seferinde iyi niyetli yaklaşıyorsunuz bunu sakın kaybetmeyin çünkü bu devirde hiç kimsede böyle bir şey kalmadı. Bazı hayalleriniz var geleceğinizde yapacağınız işi kafanızda kuruyorsunuz ve gerçekleştireceksiniz istediğiniz kişiyle de bir yuva kuracaksınız inşallah bunların hepsi olduğunda buna bir sözünüz olacak onu siz daha iyi biliyorsunuz hem kendinize hem de gelecekteki eşinizi mutlu edeceksiniz. Saygı sevgi sizin için çok önemli bir şey umarım bunu kaybetmezsiniz size çok büyük bir katkısı var. 

YAY BURCU 29 Temmuz 2019 Pazartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Kötülük yapmaktan uzak duruyorsunuz ve hayatınızdan negatif olan insanları çıkarıyorsunuz size pozitif insanlar lazım çünkü kafanıza çok takıyorsunuz. Dış görünüm olarak ve hayatınızda bazı değişiklikler yaşayacaksınız ve bu değişikliklerden memnun kalacaksınız. Maddi gelirlerinizi aşmadan hayatınıza devam ederseniz kaybedeceğiniz hiçbir şey olmayacak, borçsuz insan olarak hayatınıza devam edeceksiniz. Aile büyüklerinizle yaşayacağınız bazı sıkıntılar olacak fakat bu sıkıntıları kafanızı takmayın üzülmeye gelemiyorsunuz bayağı bir yıpranıyorsunuz ve psikolojik sorunlar çekebilirsiniz. Ruhsal açıdan olumlu yönde bir değişim yaşayacaksınız ve size çok iyi gelecek.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.