Burçlar 29 Temmuz 2019 Pazartesi Günlük Burç Yorumları Nuray Sayari ve Diğerleri– Astroloji

YENGEÇ BURCU 29 Temmuz 2019 Pazartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Ruhunuzu çok daraltıyorsunuz, sizce de buna gerek var mı daha sakin bir yaşam sunun kendinize işte o zaman hayatın size yani evrenin size pozitif bir enerji yolladığını göreceksiniz. Maddi olarak kendinizi gayet düze çıkmış hissediyorsunuz fakat her şey daha yeni başlıyor eğitimlerinizin parası geleceğinizin parası yani bunlar için kenara bir bütçe ayırmanız gerekiyor.Geçmişte hangi olumsuzluklarla karşılaştıysanız karşılaştınız fakat şimdi önünüze bakma zamanı, yapacağınız işleri başkaları değil siz sorgulayın.

ASLAN BURCU 29 Temmuz 2019 Pazartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Her seferinde ben diyordunuz şimdi ise bu bencilliğin azaldığı kısımdasınız, başkalarının iyiliğini kendinizden önce düşüneceksiniz. Sabırsız yaklaştığınız bazı konulara artık sabırlı yaklaşmayı öğreneceksiniz. Hayata karşı agresif tavırlarınız veya çevrenize karşı olan bu tavırlarınız gitgide azalıyor ve buna aşırı derece mutlu oluyorsunuz çünkü elinde olan bir şey değildi sizde fark edeceksiniz ki hayata karşı ve çevrenizdekilere karşı daha iyi  iletişim içinde olduğunuzu.. Eskiye göre şimdi küçük şeylerle daha çok mutlu oluyorsunuz. Sevdiğiniz kişilerden ilgi ve şevkate bayılıyorsunuz. 

BAŞAK BURCU 29 Temmuz 2019 Pazartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Bu arada konuşmalarınız da yani iletişiminize dikkat etmeniz gerekiyor çünkü bayağı  kırıcı söz söyleyebilirsiniz, siz bile farkında değilsiniz ama bir an önce farkına varsanız iyi edersiniz. Başkalarını yargılamak size kalmadı siz nasıl yargılanmaktan hoşlanmıyorsanız başkalarınada bunu yapmayın,  empati yaptığınız sürece hiçbir şey kaybetmezsiniz. Bazı bilinmedik yetenekleriniz ortaya çıkabilir ve bu yeteneklerinizi bir yerlerde kullanacaksınız, güzel iş teklifleri alabilirsiniz. Bazı gerçeklerden kaçmak için yüzleşmek istemediğiniz için olay yerinden sessiz ve sakince ayrılabilirsiniz fakat yanlış yapıyorsunuz artık bazı şeylerle birebir yüzleşmeniz gerekiyor çünkü bunlar gerçekler .

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.