Burçlar Nuray Sayari 26 Temmuz 2019 Cuma Günlük Burç Yorumları – Astroloji

OĞLAK BURCU 26 Temmuz 2019 Cuma GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Bu ara partnerinizle yaşadığınız bazı ufak sorunlar olabilir fakat bu sorunları büyütüp ailelere taşımamakta fayda var. Alacağınız birkaç dil eğitimi olacak fakat kendinizde evde çalışmalısınız yoksa dil eğitimi çok daha zor olabilir. Canınızın her sıkıldığında bir dert Ortağınız var bunun olması çok güzel bir şey bu konuda çok şanslısınız herkes kendine göre dert ortağı bulamıyor tabii ki dert ortağınız sizi dinliyor fakat onunda sorunu olduğunda siz dinliyorsunuz, saygı konusunda çok hassassınız. Bazı konularda kendinize hak vermelisiniz ve yeterince zaman ayırmadığınızı düşünüyorum kendinize ayıracağınız zamanı partnerinize ayırıyorsunuz aslında bu çok iyi bir şey ama kendinize de ayırmak zorundasınız kendinizi hissetmediğiniz sürece partnerinize de kötü davranabilirsiniz. 


KOVA BURCU 26 Temmuz 2019 Cuma GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Sizinle bir konuda anlaşmaya varmak isteyen insanlar var fakat kafanızın dikine o kadar gidiyorsunuz ki onunla bir anlaşmaya varmak istemiyorsunuz. Alacağınız bir iş teklifi var bu iş teklifini kaçırmayın derim çünkü bu zamana kadar gelen iş tekliflerini elinizin tersiyle ittiniz bunu elinizin tersiyle itmeyin. Aşk hayatını ele alacak olursak, aşk hayatınız biraz çalkantılı geçiyor aşağı yukarı ritimler oynuyor fakat size dair hiçbir bozukluk yok sevginiz hala aynı ama gün geçtikçe standartlaşmış bir ilişki olarak görüyorsunuz, işte bunu yapmayın en büyük hatanızda bu çünkü sizin ilişkiniz çok başka bunu başkalaştırmak da sizin elinizde. 

BALIK BURCU 26 Temmuz 2019 Cuma GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Önce konuya maddi olarak girmek zorundayım çok tutumlu birisiniz fakat istediğiniz her şeyi alabiliyorsunuz kafanıza koyduğunuz her şeyi önünüze yığabiliyorsunuz işte bu huyunuz çok kötü o yüzden biraz kendinize engel koyun ve bu ara harcamalarınıza dikkat edin. Bazı konularda aile büyüklerinizden yardım alabilirsiniz, alacağınız yardımdan çekinmeyin çünkü aile büyükleriniz her zaman sizin yanınızda olacaktır. Partnerinizden artık ilgi görmek istiyorsunuz ve bu çok sevdiğiniz bir insan ona ne kadar değer veriyorsanız oda size öyle değer versin istiyorsunuz, size ufak bir tavsiyem var 😉  biraz kendinizi geri çekerseniz işte o zaman tüm ilgiyi kendinize toplayabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.