Burçlar Nuray Sayari 26 Temmuz 2019 Cuma Günlük Burç Yorumları – Astroloji


TERAZİ BURCU 26 Temmuz 2019 Cuma GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Bu ara yaşadığınız problem aile problemleriniz fakat kafanıza pek takmamanızı öneriyorum olan şeyler bu aile problemleri herkeste vardır. Bakıyorum da bu ara hayata karşı bakış açınız değişmiş artık olaylara daha objektif yaklaşabiliyorsunuz, önceden kişisel bakıyordunuz yani bazen hangisini yakın hissediyorsanız onu koruyup kolluyordunuz şimdi ise öyle değil, işte bu sizi daha da olgunlaştığınızı gösteriyor bu çok güzel bir şey hep böyle olun. Geleceğe dair aile planlarınız var bir yuva kurmayı düşünüyorsunuz inşallah hep mutlu bir yuvan olur. 

AKREP BURCU 26 Temmuz 2019 Cuma GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Yaşamış olduğun sıkıntılardan kendine az zaman ayırıyorsun fakat bu durumdan hoşnut değilsin demiyorum sadece tek kızdığın nokta var, gösterdiğin ilgiyi verdigin değeri göremiyorsun buda seni çileden çıkartıyor. Harcamalarına biraz daha dikkat etmekte fayda var çünkü kurduğunuz planlar partnerinizle olan  planlarınızıda alt üst edebilir. Partnerinizle o kadar iyi anlaşıyorsınız ki siz bile bazen iyi anlaştığımızı şaşırıyorsunuz ve partnerinizi çok seviyorsunuz tabii ki oda sizi çok seviyor, size karşı olan ilgisi hiçbir zaman azalmadı bunu sakın düşünmeyin. 

YAY BURCU 26 Temmuz 2019 Cuma GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Geleceğinize dair güzel ışıklar yakıyorsunuz, size gelen iş tekliflerini hemen kabul etmeyin çünkü önünüzde bir sürü iş teklifleriniz var siz biraz daha seçici olmaya bakın. İstediğiniz işi yapıyorsunuz fakat istediğiniz şekilde size uygun saatlerde çalışmakta ve bu seçimleri yapmakta sizin hakkınız. Gerildiğiniz bazı noktalar olabilir özellikle bu arkadaş çevrenizde olacak, gerildiğiniz sıkıldığınız bir nokta var ise bunu arkadaşınıza söylemelisiniz zaten ne olursa olsun her zaman dobra oldunuz ve insanları rencide etmeden kenara çekip güzel bir dille uyardınız..

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.