Burçlar Nuray Sayari 26 Temmuz 2019 Cuma Günlük Burç Yorumları – Astroloji

YENGEÇ BURCU 26 Temmuz 2019 Cuma GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Bazı konularda kendinizi frenlemeyi biliyorsunuz çünkü olması gereken bu artık bir adım daha olgunluğa yaklaşmış oluyorsunuz, bu sizin için çok iyi bir şey. Ailenize ve kendinize olan saygınlığınız gitgide artıyor ve bunun karşılığını ileride yani geleceğinizde göreceksiniz çünkü bu hayatta her şey sırayla. Kendinizde gördüğünüz bazı yanlış davranışları düzeltebilmek için elinizden geleni yapıyorsunuz fakat bazı yanlışlar düzelmiyor tabii ki bir insan dört dörtlük olamaz sizin de eksik yönleriniz oluyor doğal olarak. 

ASLAN BURCU 26 Temmuz 2019 Cuma GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Bazen kendinizi boşyere üzüyorsunuz tabii ki bunun farkına sonradan varıyorsunuz ama yine de bunun farkına varmanız bile çok güzel yine tekrarlıyor musunuz evet ama gün güne daha farklı şeyler öğreniyorsunuz. İçinizde bir sıkıntı var fakat bunu dışarı atamıyorsunuz, bunu dışarıya atabilmeniz için birinden yardım almanız gerekebilir. Eğitim hayatınızda kendinizi daha yüksek mevkilerde düşünüyorsunuz, inşallah her şey istediğiniz gibi olur, bunun için çok çaba sarf ediyorsunuz karşılığını alacağınıza emin olun. Partnerinizin üstüne çok gidiyorsunuz, onun üstüne daha az gidip daha çok ilgi gösterirseniz işte o zaman gönlünü hoş eyleyebilirsiniz.

BAŞAK BURCU 26 Temmuz 2019 Cuma GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Yapacağınız bazı iş görüşmelerinde kendinizi çokta öne atmamaya özen gösterin sizi neden almaları gerektiğini vurguladığınız taktirde işi almış olacaksınız bunuda unutmayın. Kendinize karşı özgüveninizi arttırın veya çevrenize karşı çünkü ileride bu özgüven eksikliği ile birkaç problem yaşamanız daha büyük olası, daha fazla dikkat edin. Almak istediğiniz bir kaç eğitim daha var bu eğitimleri de sorunsuz geçerseniz kendinizi bir şekilde ödüllendirmek istiyorsunuz, bu ödüllendirmek ufak bir tatil olabilir en azından kafanızı dinleyebileceğiniz, yeşillik güzel bir yer sizin için ideal.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.