Burçlar Nuray Sayari 25 Temmuz 2019 Perşembe Günlük Burç Yorumları – Astroloji

  1
  85

  Günlük Burç Yorumları,Koç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Boğa Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,İkizler Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yengeç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Aslan Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Başak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Terazi Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Akrep Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yay Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Oğlak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Kova Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Balık Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları Kısa kod

  KOÇ BURCU 25 TEMMUZ 2019 Perşembe GÜNLÜK BURÇ YORUMU

  Alışkanlıklarınızı bu ara daha farklı hobilerinize dönüştürmelisiniz çünkü artık bir süre sonra sizde bu duruma alışabilirsiniz ve kendinizi geliştirmek adına iyi şeyler olmayabilir. Sıkıntılarınızın kaybolacağını düşünüyorsunuz fakat biraz sabredin, geriye baktığınızda hiçbir sıkıntınızın olmadığını göreceksiniz. Hayat enerjinizi almış birini görüyorum, fakat üzülmeyin çünkü hayat enerjiniz sizde saklı, bu yüzden sizden almalarına mani olabilirsiniz. 


  BOĞA BURCU 25 TEMMUZ 2019 Perşembe GÜNLÜK BURÇ YORUMU


  Sizinle iletişime geçmek isteyen bir kişi var sizinle daha yakından konuşmak istiyor çünkü bazı beklentileri var. Bu arada geleceğinize daha fazla yatırım yaptığınızı görüyorum, bu sizin için iyi bir şey çünkü unutmayın ki geleceğiniz her şeyden daha önemli, bunun bilincinde olup kendinizi geliştirmek de apayrı güzel. Arkadaşlarınıza ayıracağınız zamanı birazda kendinize ayırırsanız kendinizi daha iyi tanıyabilir ve bazı yanlışlarınızı görebilirsiniz. Alışveriş harcamalarınızda biraz daha kendinizi kısıtlamanız gerekiyor aksi taktirde önünüze ilerde engeller çıkabilir ve bu engelleri aşamazsanız kendinize kıza bilirsiniz.

  İKİZLER BURCU 25 TEMMUZ 2019 Perşembe GÜNLÜK BURÇ YORUMU


  Bazı olayları fazla büyütüyorsunuz bence kendinize çeki düzen vermenin tam zamanı, bunu nasıl yapacaksınız kişiliğinize veya davranışlarınıza dair bazı kitaplar alabilir bunları okuyabilirsiniz, kendinizi daha fazla geliştirebilirsiniz. Sabredin çünkü her şey sabredince güzel olur, bu yüzden alacağınız kararlarda daha sabırlı daha net olun şans yüzünüze gülecek. Bayadır kendinize ve çevrenizdekilere kızdığınız bir nokta var fakat bunu düzeltmek kendi elinizde şimdiye kadar üzdüğünüz insanların gönlünü alabilirsiniz, özellikle bu partneriniz için geçerli tabii ki tek suçlu sizsiniz demiyoruz, fakat bazı konulardan da sizin alttan almanız daha doğru her şeyi partnerinize yığmayın, hediyelerle gönlünü almaya çalışmayın, daha doğal şeyler yapmayı tercih edin çünkü sizi siz olduğunuz için seviyor. 

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz