Burçlar Nuray Sayari 24 Temmuz 2019 Çarşamba Günlük Burç Yorumları – Astroloji

OĞLAK BURCU 24 TEMMUZ 2019 ÇARŞAMBA GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Son günlerde yaşamış olduğunuz küçük veya büyük aksilikler sanki hayatın size garezi varmış gibi hissettirebilir. Halbuki olayları kafanızda çok büyütmenizden kaynaklanmakta. Aşk hayatınızda biraz dalgalanmalar söz konusu olabilir. Ancak bu dalgalanmalar gözünüzü korkutmasın. Bunlar sonucunda ilişkiniz daha sağlıklı temeller üstüne kuruluyor olacak. Çünkü edineceğiniz tecrübe gelecek yıllarınızda işinize yarayacak. Maddi durumunuz her zamankinden biraz daha düşüşe geçmiş olabilir. Geleceğini düşüneceğiniz ekstra bir geliriniz olmayacaksa harcamalarınızı kısıtlamanız gerekebilir. 


KOVA BURCU 24 TEMMUZ 2019 ÇARŞAMBA GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Konulara sakince yaklaşmaya özen gösterin fark edeceksiniz ki sakin yaklaştığınız konularda daha çözülebilir olduğunu anlayacaksınız. Yaşadığınız sıkıntılar olacak fakat daha kolay atlatabileceğiniz olaylar yaşayacaksınız. Ailenizle bazen anlaşacak bazende anlaşamayacaksınız fakat üzülmeyin ki her ailede böyle sorunlar olabiliyor. Yapacağınız iş seyahetlerinizde alacağınız bazı iş teklifleride olacak bunları değerlendirmekte fayda var gelen fırsatları geri çevirmeyin. Arkadaşlarınız ile güzel bir organizasyon düzenleyip küçük bir buluşma ayarlayabilirsiniz ve bu buluşmada o kadar eğleneceksiniz ki bu buluşmayı hep tekrarlamak isteyeceksiniz. 

BALIK BURCU 24 TEMMUZ 2019 ÇARŞAMBA GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Asil duruşunuzla herkesi mest edeceksiniz. Sizin asilliğiniz her işinizde başarıya yol açtı kendine karşı güveniniz bile çok güzel ve insanlar sizi bu yüzden tercih etmeli bence.. 😉 Sabırsız olabiliyorsunuz bazı konularda fakat bunu artık aşmalısınız çünkü sabırlı olmanız gerekicek yerler olduğunda karşısında sabırlı bi şekilde durabilmeniz lazım. Ailenizle daha yakın olmaya çalışın fark edeceksiniz ki siz ailenize ne kadar yakın olduğunuzda, sizlerle daha güzel vakit geçirdiğini ve sizi olgun yerine koyduğunu. Sanki her şeyin üzerinize geldiğini düşünüyorsunuz fakat hiçte öyle değil siz kendi kararınızı aldıktan sonra başkalarının ne dediği hiç umrunuzda olmasın.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.