Burçlar Nuray Sayari 24 Temmuz 2019 Çarşamba Günlük Burç Yorumları – Astroloji


TERAZİ BURCU 24 TEMMUZ 2019 ÇARŞAMBA GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Her zamanki var olan sorunlarınızdan ziyade bugün biraz daha fazla sorunla ilgilenmeniz gerekebilir. Çok fazla takıntılı bir insan olduğunuzdan dolayı her sorununuzu ayrı ayrı düşünmeye çalışıyorsunuz. Kendinizi bu sorunlar yüzünden bunaltmayın. Her sorunu bir bir gözden geçirdiğinizde daha kolay çözüme kavuşabileceğinizi unutmayın. Karışıklıklara neden olacak her bir durum iyiye doğru yol olacak. Hayatınızın akışı istediğiniz gibi yol almayabilir. Ancak az daha sabrınızla bütün akış tam anlamıyla kontrolünüze geçecek. Parasal açıdan durağan zamanlar geçirebilirsiniz.

AKREP BURCU 24 TEMMUZ 2019 ÇARŞAMBA GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Son zamanlarda yapmak istediklerinizi ile yaptıklarınız arasında dağlar kadar fark var. İsteyipte yapamadığınız şeylerden dolayı moraliniz düşüşe geçebilir. Sağlığınızda yaşadığınız kırıklık ve keyifsizlik günlük yaşamınızda durağanlık yaratacak. Kendinize inanışınız ve güvenişiniz konusunda kazandığınız özgüven yüksek seviyede olmuş olsa da eksik hissettiğiniz yerler olabilir. Buna rağmen çevrenize yaydığınız pozitif enerji ve moralden dolayı insanlar sizinle muhattap olmaktan keyif alıyor. Dışarıya açık, dışa dönük karakter yapınız olduğunuzdan dolayı çevrenizdeki insanlar sizinle birlikte muhattap olmaktan çok memnunlar. 

YAY BURCU 24 TEMMUZ 2019 ÇARŞAMBA GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Üzüntüleriniz bu aralar gün yüzüne çıkabilecek hale geliyor. Son zamanlarda sabırsızlıkla beklediğiniz haber gün içerisinde tarafınıza ulaşabilir. Ancak bu haber size zarar verecek gibi olmayacak olsa da sizi üzmeye neden olabilir. Çevrenizdeki insanlardan yakın ilgiyle karşılanabilirsiniz. Aile fertleriniz tarafından çok sevildiğinizi bilmeniz size güç veriyor. Maddi açıdan yararlı olabileceğini düşündüğünüz yatırımlar olacak. Sizce yararlı gözüken düşünceleriniz ve yatırımlarınız başkaları tarafından sizinki gibi yorumlanmayabilir. Bu yüzden fazla açılmadan kendinize şanslar tanımalısınız. 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.