Burçlar Nuray Sayari 24 Temmuz 2019 Çarşamba Günlük Burç Yorumları – Astroloji

YENGEÇ BURCU 24 TEMMUZ 2019 ÇARŞAMBA GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Aile dostlarınızdan birisi ile bir gece geçirebilirsiniz, o geçirdiğiniz gece o kadar mükemmel olacak ki bu geceyi hep hatırlamak isteyeceksiniz. Arkadaşınıza bir konuda danışabilirsiniz bu konu sevgilinizle ilgili olabilir fakat sevgilinizle olan konuları etrafınız da pek açmamanızı öneririz ne kadar kötü bir ilişki yaşasanız da bunu ortaya dökmeyin, ileride ne demek istediğimi daha iyi anlayacaksınız şimdi de söyleyim, bunları kötüye kullanan insanlar da olabilir. Yapacağınız iş görüşmelerinde olumlu sonuçlar alacaksınız şimdi ise sıra sizde tercih yapacaksınız, hangisini seçeceğinizi siz karar vereceksiniz en güzel bölümü de bu,  şimdi oturun ve kafanız rahat bir şekilde işlerinize odaklanın. 

ASLAN BURCU 24 TEMMUZ 2019 ÇARŞAMBA GÜNLÜK BURÇ YORUMU


İş konusunda biraz yorgun gibisiniz sanki tatile çıksanız rahatlayacakmış gibi hissediyorsunuz. Patronunuza bir danışmakta fayda var izin isteseniz, iki haftalık da bu size yetecektir. Geleceğinizi kurtaracak bir iş teklifi alabilirsiniz bir proje üzerine yoğunlaştığınızda tam bu sırada iş teklifleri yağacak fakat seçim sizin seçimlerinize doğru yaptığınız taktirde kaybedeceğiniz hiçbir şey yok, yanlış yaptığın seçimlerde olsa dahi yine kaybedeceğiniz bir şey yok ama siz yinede dikkatli olun. Ufak bir alışverişe çıkabilirsiniz ve çıktığınız alışverişte harcamalarınıza biraz dikkat etmelisiniz çok çok beğendiğiniz şeyleri almaya özen gösterin. 

BAŞAK BURCU 24 TEMMUZ 2019 ÇARŞAMBA GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Hayata karşı bakış açınızı değiştireceğiniz birgün daha farklı yerlerden bakmayı öğreneceksiniz, dar açılı değil de geniş açılı bakacaksınız. Bu ara hobilerinizin artacağı bir gün, mesela karşınıza biri çıkacak ve yeteneğiniz hiç yokken birden resim yapmaya başlayacaksınız çünkü hayal ettiğiniz kızı çizebilmek size müthiş bir duygu hissettirecek. Anneniz ile biraz anlaşmazlıklar yaşıyorsunuz kendi aranızda fakat üzülmeyin her şey düzelecek sadece kendinizi sakinleştirin ve daha sonra çaresine bakılır. Size engel olmaya çalışan insanlar var fakat bunlara taviz vermeyin engel olmalarına müsaade etmeyin tabi k tabii ki de fiziki olarak değil, akıl gücünüzden yararlanın.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.