Burçlar Nuray Sayari 23 Temmuz 2019 Salı Günlük Burç Yorumları – Astroloji

OĞLAK BURCU 23 TEMMUZ 2019 SALI GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Seyahat yapmayı, gezmeyi ve eğlenmeyi çok seviyorsunuz. Bu yüzden sürekli bi seyahat planları kurma girişimindesiniz. Çıkacağınız tur veya gezilerde edineceğiniz yeni tecrübeler hayatınızın ilerleyen zamanlarında size çok fazla katkısı olacak. Moralinizde biraz düşüklük yaşanılabilir. İsteyipte elde edemediğiniz şeylerden dolayı kendinizi biraz şanssız hissedebilirsiniz. Spor aktivitelerinden biriyle ilgilenmeniz sizi daha fazla motive edecek. Kalbiniz çok çabuk kırılabilir. Ancak sevineceğiniz ve mutlu olacağınız haberler tez zamanda kapınıza dayanacak. 


KOVA BURCU 23 TEMMUZ 2019 SALI GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Bütçeniz her ne kadar sıkıntılı olmuş olsa da işiniz için bazı girişimleriniz olacak. Kar zarar oranını fazla göz önünde bulundurmadığınızdan dolayı birazcık şansa güveneceksiniz. Neyse ki şans sizle birlikte. Kalbinizin temizliği aşk hayatınızda belirgin olacak. Kafa denginiz olacak insanla çok yakın zamanda tanışacaksınız. Yediğiniz ve içtikleriniz konusunda bir süredir seçici yaklaşımlarınız olabilir. Kimi kova burçları diyet açısından seçici kimileri ise damak zevki konusunda seçici olacak. Mutluluğunuz açık bir şekilde karşıdan anlaşılabiliyor. Gülümsemelerinizi eksik etmeyin.

BALIK BURCU 23 TEMMUZ 2019 SALI GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Kendinize sıkça zaman ayırmayı seven birisiniz. Ancak son günlerde kendinize zaman ayıramıyorsunuz. İş temponuz yoğun bir süreç içerisine giriş yapacak. Yorgunluk üstünüzde yer edineceğinden dolayı metabolizmanızda güçsüzlük söz konusu olabilir. Bu yüzden yediklerinize dikkat etmeniz lazım. Aşk hayatınızda parıldama mevcut. Yakın zamanda aşk açısından yeni biriyle tanışabilirsiniz. Partneriniz var ise de partnerinizle birlikte daha iyi günler sizleri bekliyor olacak. Böylelikle her iki durumda da hayatınızın akışı daha kaliteli ve keyifli bir hal almış olacak. Yeni uğraşlar edinme isteğiniz mutluluğunuzu arttıracak. 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.