Burçlar Nuray Sayari 23 Temmuz 2019 Salı Günlük Burç Yorumları – Astroloji


TERAZİ BURCU 23 TEMMUZ 2019 SALI GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Sosyal çevrenizde dalgalanmalar gözlemlenebilir. Çevrenize yeni insanlar katılabilir, yeni kişilerle tanışabilirsiniz. Aynı zamanda çevrenizdeki kişilerden işleri nedeniyle bazı arkadaşlarınızla vedalaşabilirsiniz. Ruhunuz son zamanlarda sıkıntıya giriyormuş gibi bir halde olabilir. Fazla endişe etmeyin sadece günlük gerçekleşecek bir olay. Keyfinize düşkünlüğünüzden dolayı huzursuz olacağınız her durumdan şikayetçi olabilirsiniz. Sizin tarafınızdan fark edilmesini bekleyen bazı gizli hayranlarınız var. Aşk hayatınız yalnız ilerliyor ve artık yeni birini hayatınıza almak istiyorsanız etrafınızdaki kişileri daha dikkatli incelemelisiniz. 

AKREP BURCU 23 TEMMUZ 2019 SALI GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Keyfinizi kaçıracak bazı durumların içerisinde olabilirsiniz. Mükemmeliyeti baz alarak hareket ettiğinizden dolayı görmüş olduğunuz yanlışlarda tolerans üst sınırınıza git gide yaklaşıyorsunuz. İçinizden geçenler ve hissettikleriniz büyük oranla gerçekleşmesinden dolayı iç sesinize daha da güvenmeye başlıyorsunuz. Sizde pek güven sağlayamamış insanlar kapınızı çalabilir. Kalp kırıklığı yaşatmamak için geri çevirmek pek size göre olmamış olsa da herkes hakettiği değeri ve karşılığını alması gerektiğini unutmayın. Sağlığınız biraz sallantıda olabilir. Özellikle diş ve baş ağrıları sağlığınızda aktif rol oynayabilir. Şans şu sıralar sizden yana. Dört yapraklı yonca bugün sizi simgeleyecek bir bitki olarak seçilse hiçte kötü durmaz.

YAY BURCU 23 TEMMUZ 2019 SALI GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Maddiyatınızın durumunu son günlerde fazlasıyla düşünmeye başlamış olabilirsiniz. Geçim sıkıntısı sizin için büyük sorun olarak nitelendiriliyor. Farklı yollardan para kazanmak için alternatifler peşine düşebilirsiniz. Ayrıca daha iyi bir gelir adına yatırıma dahi başvurabilirsiniz ancak yatırım için doğru zaman değil. Ailenizle sorunlu gün geçirdiyseniz sorunu çözüme kavuşturmak için bugün gerekli olan ne varsa bunu gerçekleştirmek için kolları sıvayın. Güler yüzünüz etrafınızdaki insanlara neşe saçıyor. En azından güler yüzünüzle mutlu olan insanların hatırına neşeli olmayı deneyin. Sıkıntılı geçirdiğiniz bu günlerin sonu çok yakın. 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.