Burçlar Nuray Sayari 23 Temmuz 2019 Salı Günlük Burç Yorumları – Astroloji

YENGEÇ BURCU 23 TEMMUZ 2019 SALI GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Bu arada sizi daha bir zinde gördüm, kendinize güveniniz artmış bu çok iyi bir şey umarım bu hep böyle olur çünkü insanın kendine olan özgüveni çok önemli kendine olan özeleştirisi de çok önemli umarım bunlar hep böyle olur. Ailenizle planladığınız çok güzel bir piknik var veya ufak bir tatil fakat bunlar size o kadar iyi gelecek ki hem aktiviteniz gelişmiş olacak hem de kafa yapınız daha bir rahatlamış olacak. Geleceğinize dair güzel yatırımlar yapıyorsunuz, daha iyi eğitimler almak için canla başla çabalıyor ve bu eğitimi alabilmek için çalışıyorsunuz, çok yoruluyorsunuz fakat üzülmeyin her şeyin karşılığını alacaksınız. Harcamalarınıza dikkat edin çok istediğiniz bir şey var ve onu alabilmek için kendinize sınır koyun. 

ASLAN BURCU 23 TEMMUZ 2019 SALI GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Bu ara sakinliğinizi korumakta fayda var aksi taktirde bedenen çok yorulacaksınız. Arkadaşlarınızla küçük bir plan yapıp mangal keyfi yapabilirsiniz güzel bir hafta içi veya hafta sonu geçirebilirsiniz daha güzel olması için çabalayın. Ailenize de zaman ayırmayı unutmayın çünkü ailenin yeri daha farklıdır. Geçmişimizdeki bazı anılar su yüzüne çıkabilir mi Buda sizi üzebilir fakat üzülmemeniz gerekiyor çünkü geçmiş geçmişte kalmıştır bunu yaşam tarzınıza ve beyninize yerleştirdiğiniz sürece hiçbir şekilde sorun yaşamayacaksınız. Geleceğiniz parlak ve alacağınız iş teklifleri şimdiden sıralanıyor daha güzel yerlerde olmak için çabalayın, biz buna inanıyoruz sizde inanın başaracaksınız. 

BAŞAK BURCU 23 TEMMUZ 2019 SALI GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Bu ara iş yemekleriniz daha da bir arttı çünkü yapacağınız o kadar proje var ki bu projelere toplantılar bile yetmiyor. Size kalan zamanda yani izin günlerinizde çok güzel planlarınız var, aileniz varsa ailenizle birlikte plan yapabilirsiniz, sevgiliniz varsa partnerinizle güzel ve aşk dolu bir aktivite yapabilirsiniz siz yine de düşünün bence.. 🙂 aileni sizinle gurur duyuyor böyle bir evlat yetiştirdi için dürüst olma konusunda her zaman dürüst oldunuz, tabi arasıra pembe yalanlar söylenebiliyor genellikle bu pembe yalanlar aileyi üzmemek adına, ailenizi kendinizden fazla düşündüğünüz için oluyor bu hep böyle olur inşallah. Alacağınız belirli miktar bir ücret olacak ve bu alacağınız ücreti direk bankaya yatırıp, güzel bir şeylere yatırım yapmak istiyorsunuz, hedefinize ulaşıcaksınız vazgeçmeyin.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.