Burçlar Nuray Sayari 21 Temmuz 2019 Pazar Günlük Burç Yorumları – Astroloji

  0
  75

  Günlük Burç Yorumları,Koç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Boğa Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,İkizler Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yengeç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Aslan Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Başak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Terazi Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Akrep Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yay Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Oğlak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Kova Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Balık Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları Kısa kod

  KOÇ BURCU 21 TEMMUZ 2019 PAZAR GÜNLÜK BURÇ YORUMU

  Size değer vermeyen insanlarla birlikte olmak zorunda değilsiniz. Kafanızı toparlamanız gereken bazı konular var, bu konulara biraz daha geniş açıyla bakarsanız her şeyi daha iyi görebilirsiniz. Yaşadığınız bazı ufak sıkıntılar var fakat bu sıkıntılarınızın kutunuza yardım edecek bir kişi ile tanışacaksınız bu tanışacağınız kişi size çok yardımcı olacak. Herkesin sizi anlamasını bekliyorsunuz fakat her seferinde karşı taraftan sizi anlamasını beklemeyin bazen sizin de kendinizi anlatmaya çabalamanız lazım. Aileniz ile bir konu hakkında tartışabilirsiniz bu konu ise maddi anlamda olabilir çok harcama yaptığınız için aileniz artık size maddi olarak destek çıkmaya bilir bu yüzden kendinize çekidüzen verin. 


  BOĞA BURCU 21 TEMMUZ 2019 PAZAR GÜNLÜK BURÇ YORUMU


  Artık enerjinizin düştüğünü düşünüyorsunuz eskiden doyasıya eğlendiğiniz zamanlar şimdi yok. Sabırsızlığınız konusunda bir daha sabırlı olmayı öğrenmelisiniz ve işlerin yoluna girdiğinin farkına varacaksınız. Partnerinizle ufak tartışmalar yaşayacaksınız ve bu ufak tartışmalar eski sevgilinizin yüzünden olacak ,fakat aldırmayın çünkü siz partinizi o kadar çok seviyorsunuz ki geçmişinizi silmiş durumdasınız. Yapacağınız iş üzerine dair herkese danışacaksınız ama en çok dinlediğiniz insanlar aile büyükleriniz olacak çünkü onlar ne diyorsa haklıdır ve doğru olanı gösteriyordur, kafanıza yatan ilk şeyi yapacaksınız. 

  İKİZLER BURCU 21 TEMMUZ 2019 PAZAR GÜNLÜK BURÇ YORUMU


  Sizinle iletişime geçmek isteyen biri var fakat sevgilinizden dolayı sizinle iletişime geçmekte zorluk çekiyor ve çekiniyor amacı sarkıntılık değil, sadece dostça yaklaşıp, samimi bir arkadaşlık kurmak. Kafanıza uymayan veya yatmayan şeylerde bayağı bir ısrarcı oluyorsunuz, kafanıza yatana kadar uğraşıyorsunuz, sizin için de zor fakat içinize silmeyen şeyleri zorla kabul edemiyorsunuz. Sevgilinizle birlikte gelecek planları yapıyorsunuz, her şeyin hayırlısını dileyin Allah zaten sizi sevdiğinize kavuştaracak. Kendi geleceğinize dair güzel planlarınız var, sakın pes etmeyin daha yolun başındasınız, bu yüzden kafa karışıklığınız olabilir siz yine de kendi gönlünüze yatan şeyi yapın. 

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz