Burçlar Nuray Sayari 20 Temmuz 2019 Cumartesi Günlük Burç Yorumları – Astroloji

OĞLAK BURCU 20 TEMMUZ 2019 CUMARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Ufak bir yolculuğa çıkabilirsiniz bu yüzden aile büyüklerinizle daha fazla vakit geçirmeye özen gösterin, sizi çok seviyorlar ve çok özleyecekler, sizde ailenize düşkünsünüz fakat aileniz kadar kendinize önem vermiyorsunuz. Alacağınız bazı kararlar olacak bu kararlar iş üzerine olabilir yurtdışı seyahatlerinde kendinizi yurtdışına atmayı düşünüyorsunuz, bu yüzden kendinizi geliştirip yurtdışında daha güzel yerlerde eğitim alıp, yükselmeyi planlıyorsunuz. Düşüncelerinizden ve planlarınızdan dolayı sizinle alay eden insanlar olacak sakın kafanıza takıp üzülmeyin çünkü takılacak insanlar değiller, siz kendiniz olduğunuz sürece hiç kimsenin önemi yok. 


KOVA BURCU 20 TEMMUZ 2019 CUMARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Geçmişteki olan sevgililerinizden bazılarıyla karşılaşabilirsiniz fakat içinizde en ufak bir şey olmayacak. Partnerinizin size daha sıcak ve samimi yaklaşmasının nedeni sizin alçakgönüllü oluşunuz ve samimi içten oluşunuz, çok hoşuna gidiyor bunu sakın kaybetmeyin. Yaptığınız kariyer planlamasında geleceğinize dair daha güzel şeyler bulduğunuz sadece bunu uygulama kaldı fakat bu ara hayallerinizden birini eksiltiyormuş gibisiniz, Bu hayaliniz ise yurtdışında güzel bir eğitim alıp kendinizi geliştirmekti fakat işler her zaman yolunda gitmiyor. Yakın dostlarınızla yapacağınız görüşmelerde kendinizi rahatlamış ve huzur dolmuş hissedeceksiniz, arkadaşlarınızla anlaşıp bunu her hafta tekrarlamayı planlıyorsunuz. 

BALIK BURCU 20 TEMMUZ 2019 CUMARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Bu arada sakinliğiniz çok şaşırtıcı her an patlayabilirsiniz fakat duygusal anlamda, her an her anınızı tutmuyor bu patlamada sinirlilik anlamında da olabilir pek kestiremiyoruz. Kendinize daha fazla zaman ayırın ne kadar iyi hissettiğinizi ve iyi geldiğini sizde göreceksiniz hep karşı tarafa ilgi göstermeyin kendinizinde ilgiye ihtiyacı olduğunuda unutmayın. Her işe sabırsız yaklaşıyorsunuz bunu yapmayın sabırlı olduğunu sürece her şeyi kazanacaksınız, başarılar sizinle olacak. Özlemin ne olduğunu henüz bilmiyorsunuz, çünkü hiç birinden ayrı kalmadınız ve kalamıyorsunuz, herkes sizin ne kadar duygusal bir burç olduğunuzu biliyor, bu yüzden size konuşacakları bir şey varsa 2 veya 3 kere düşünüyorlar.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.