Burçlar Nuray Sayari 20 Temmuz 2019 Cumartesi Günlük Burç Yorumları – Astroloji


TERAZİ BURCU 20 TEMMUZ 2019 CUMARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Sizinle alay edildiğini düşündüğünüz bazı konular var fakat bu durum hiç de böyle değil çünkü siz gereksiz yere kuruntu yapıyorsunuz. Bu ara sık sık duyduğunuz kelime    “sanırım “ kelimesi size çok şey çağrıştırıyor fakat bu kelimeyi sık sık kullanmamakta fayda var sanırım kelimesi olumsuz bir kelime kendinize güvenmediğinizin göstergesi aksine çok güçlü bir yapınız var bu yüzden bu kelimeyi kullanmayın. Kendinize zaman ayırın kendinize zaman ayırdığınız taktirde her şeyin daha olumlu ilerleyeceğinin sizde farkına varacaksınız. Sabrınızı sınayan insanlara karşılık vermemeyi öğrenin emin olun daha mutlu olacaksınız. 

AKREP BURCU 20 TEMMUZ 2019 CUMARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Size karşı kin beslemiş insanlar var fakat siz bunlarla uğraşmak yerine size iyi gelen şeyleri tercih edin. Sizinle ilgilenen ve size hoş gelen insanlarla birlikte olmayı tercih edin. Partnerinizle aranızda olan bazı anlaşmazlıklar canınızı sıkabilir fakat düzelmeyeceği anlamına gelmiyor çünkü sizin güçlü bir yapınız var “ tuttuğumu koparırım “ diyenlerdensiniz. Sizinle karşılıklı oturup sakin bir şekilde konuşulmuyor siniriniz oldukça yükselmiş durumda sebebini hiç kimse bilmiyor bu yüzden size iyi gelen şeylerle oyalanmayı tercih edin, size iyi gelmeyen şeyler varsa hayatınızdan çıkarın. Aile büyüklerimize saygı göstermeyi unutmayın çünkü onlar da en az sizin kendinize değer verdiğiniz kadar değerli.  Her şey gönlünüzce olsun..

YAY BURCU 20 TEMMUZ 2019 CUMARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Geçmişte yaşadığınız bazı sıkıntılar olmuş fakat bu yaşadığınız sıkıntıları gidermek sizin elinizde. Bizden size tavsiye kendinize iyi gelen şeylerle oyalanın. Kafanıza takılan sorular var, bu soruların cevabı sizde saklı, hayatınızı yaşadığınız sürece bu soruları gidereceksiniz, hayatınıza mutlu yaşamaya bakın ki sorularınız artmasın. Partnerinize daha fazla ilgi gösterin fakat bunun dozunu ayarlayın aşırı gelirse şımarabilir, bu yüzden bunu ayarlamak sizin elinizde. Sizi güldüren şeylerin artık eskisi kadar güldürmediğini fark ettiniz, işte bunun sebebi bazı konulara ters bakıp bir anda öfkenizin ve sinirinizin artması, bunu yapmadığınız sürece eskisinden de daha mutlu olacaksınız. 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.