Burçlar Nuray Sayari 20 Temmuz 2019 Cumartesi Günlük Burç Yorumları – Astroloji

YENGEÇ BURCU 20 TEMMUZ 2019 CUMARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Duygusallığınızın arttığı bir döneme giriyorsunuz çünkü her şeyin üzerinize geldiğini düşünüyorsunuz bu yüzden kendinize ufakta olsa bir tatil ayarlayabilirsiniz. Sabrınızı biraz daha kontrol etmekte fayda var çünkü sabrınızı kötü yerlere de kullanabilirler kendi lehlerine çekebilirler. Aşk hayatınıza bakacak olursak sizi üzmüş biri var fakat siz de intikam alıp onu üzmek istemiyorsunuz çünkü alacağınız intikamın yanlış  olduğunu düşünüyorsunuz. Aile büyüklerinizle yapacağınız çok güzel bir tatil var bunu şimdiden planlıyorsunuz önümüzdeki ay için düşünüyorsunuz iş yerinden bazı sıkıntılar çıkabilir, o yüzden siz şimdiden ufak ufak konuya girmeye bakın. 

ASLAN BURCU 20 TEMMUZ 2019 CUMARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Sinirli olabileceğiniz bir gün bu yüzden kimseye ne bulaşın ne de bulaştırın daha sakin olmanızı gerektirecek durumlar olacak bu yüzden kendinize engel koyun. Aile büyüklerinizle yapacağınız bazı ufak tartışmalar olacak fakat bu tartışmalardan sağ çıkacaksınız 🙂 Çünkü aile büyüklerinizden bazılarına 40 defa bir şey anlatıyorsunuz fakat anlamıyorlar sizide çileden çıkartıyorlar. Harcamalarınıza biraz daha dikkat etmekte fayda var, çünkü istediğiniz her şey zamanında olmayabilir bu yüzden kenarda bir bütçenizin olması sizin yararınıza olacaktır. 

BAŞAK BURCU 20 TEMMUZ 2019 CUMARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Sabır çok değerli bir şeydir bu değeri yakaladığını sürece bırakmamanız gerekiyor çünkü sabırlı olmak size çok yakışacak bu yüzden bunu değerlendirin. Arkanızdan çok konuşuluyor fakat kötü anlamda değil İyi anlamda konuşuluyor sizi seviyorlar ve size değer veriyorlar. Geçmişte üzüldüğünüz bazı konular gün yüzüne çıkabilir fakat siz bunu kendi elinizin tersiyle itmelisiniz ve asla üzülmemelisiniz çünkü size İyi gelen bir şey değil, bu yüzden size iyi gelen şeylerle mutlu olmaya bakın.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.