Burçlar Nuray Sayari 12 Temmuz 2019 Cuma Günlük Burç Yorumları – Astroloji

0
545

OĞLAK BURCU 12 TEMMUZ 2019 CUMA GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Arkadaş çevrenize dikkat etmekte fayda var çünkü sizin arkanızdan iş çeviren bazı arkadaşlarınız var, bunu fark ettiğiniz an büyük bir hayal kırıklığına uğrayacaksınız. Alacağınız bazı iş teklifleri üzerine güzelce değerlendirmelisiniz aksi taktirde yanlış bir karar alıp o işe başladığınızda siz pişman olacaksınız her şey iyi değerlendirip mutlu  bir şekilde o işe başlamanız lazım. Bütçenize uygun davranmayı hiçbir zaman ihmal etmeyin çünkü bu durum ileride size sıkıntı yaratabilir. 


KOVA BURCU 12 TEMMUZ 2019 CUMA GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Dilinizden düşüremediğiniz bir insan var ona karşı çok farklı duygular besliyorsunuz, bu işin oluru da var bizden söylemesi. Geleceğinize yönelik bazı projelerde bulunabilirsiniz, iyi eğitimler almak adına daha güzel yerlerde ve şartlarda kendinizi geliştirebilirsiniz. Elinize geçecek olan fırsatları iyi değerlendirin çünkü bu fırsatlar bir daha karşınıza çıkmayabilir. Alacağınız kararlar var fakat aldığınız bu kararlar pek yolunda gitmeyebilir önünüze engel çıkabilir, siz yine de pes etmeden kararlarınızı gerçekleştirmeye çalışın. 

BALIK BURCU 12 TEMMUZ 2019 CUMA GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Bu aralar üzgün ve sinirli bir dönemden geçiyorsunuz ve bu sinirli dönem size verdiğiniz kararlarda kötü etkiler bırakabilir. Göreceğiniz veya gördüğünüz rüyalardan bayağı bir etkilenebilirsiniz fakat bunları insanların üzerinde etki yaratacak kadar büyük olmadığınında farkına varmalısınız. Bu ara insanlar sizin sabrınızı sınıyor olabilir fakat aldırış etmeden onların seviyesine düşmeden önünüze bakmalısınız. Karşı taraf sizden ilgi bekliyor olabilir bunu anlamakta zorluk çekebilirsiniz, fakat sandığınız kadar da zor bir şey yok daha geniş açılı bakarsanız her şeyi görebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz