Burçlar Nuray Sayari 12 Temmuz 2019 Cuma Günlük Burç Yorumları – Astroloji

0
545


TERAZİ BURCU 12 TEMMUZ 2019 CUMA GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Hayata karşı bakış açınızın değişeceği bir zaman bu bakış açınızı daha iyi yerlerde kullanmayı deneyin. Samimi sıcak dostluklar kurmaktan çekinmeyin size yararlı olacağına da inanın. Ailenizle daha fazla vakit geçirmeye bakın çünkü sizin onlarla vakit geçirmediğinizi  düşünüyorlar bu da aileniz için üzücü bir durum söz konusu, buna çözüm olarak gönlünü aldıktan sonra zamanınızın birazını ailenize ayırmak olsun. Kendinizi iyi hissetmediğinizde gittiğiniz çok yakın bir dostunuz var ve yakın dostunuza aklınızdan geçen her şeyi söylüyor ya da başınıza gelen her şeyi anlatıyorsunuz fakat bizim size tavsiyemiz biraz kendinizi çekmeniz ve bazı sorunlarla tek başına kalmanız. 

AKREP BURCU 12 TEMMUZ 2019 CUMA GÜNLÜK BURÇ YORUMU


İlişkinize biraz daha özen göstermelisiniz aksi taktirde ilişkinizi kaybedebilirsiniz her ne kadar sizin için iyi bir ilişki gibi gözükse de bazı olumsuz yanları var bunu düzeltmek sizin elinizde samimi sıcak davranmayı elden bırakmayın. Sizi mutlu edecek insanlarla beraber olmayı tercih edin çünkü bu sizin elinizde olan bir şey ve kendinizi düşündüğünüz sürece hep mutlu olacaksınız. Kendinize ayırdığınız zamanı birazda sevgilinize ayırırsanız ilişkinizin daha da mutlu bir şekilde ilerlediğini göreceksiniz, bazı iletişim bozukluklarınız var fakat bunu düzeltmek ikinizin elinde. Harcamalarınız da eski harcadığınız bütçeden daha az harcama yapmaya dikkat etmelisiniz çünkü maddi açıdan biraz sıkıntıya girebilirsiniz. 

YAY BURCU 12 TEMMUZ 2019 CUMA GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Sevgi şevkat ilgi görmek istiyorsunuz fakat bunu sevgilinizden veya ailenizden özel olarak beklediğiniz bir şey değil, genel olarak çevrenizde olan insanlardan bekliyorsunuz. Sağlığınıza özen göstermekte fayda var daha çok sulu yiyecekler tüketmeye özen gösterin, hazır yiyeceklere kaçarsanız, yağ oranı çok olduğundan sizin hayatınızı olumsuz etkileyecektir. Bu ara çok şanslı hissediyorsunuz elinize bazı iş imkanları gelecek bunları geri çevirmemeye dikkat edin, bu iş ve projeler sayesinde geleceğiniz bayağı bir değişecek. Yurtdışı seyahatlerine katılabilirsiniz, projeler sayesinde iletişiminizi ve yabancı dilinizi artırabilirsiniz. Bol şanslar dilerim..

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz