Burçlar Nuray Sayari 12 Temmuz 2019 Cuma Günlük Burç Yorumları – Astroloji

0
543

YENGEÇ BURCU 12 TEMMUZ 2019 CUMA GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Sizi böyle güler yüzlü görmek ne güzel bir duygu ne güzel bir şey, hep üzülen taraf siz olmayacaksınız biraz da gülümsemenizi gördük ya artık ölsekte gam yemeyiz. Bu aralar sağlığınıza dikkat etmelisiniz bol bol suyunuzu için bebekleriniz de sorun çıkmasın. Arkadaş çevrenizi daha dikkatli bir şekilde gözden geçirin ve ona göre kendinize yeni arkadaşlar edinin çünkü incelerseniz hal ve hareketleri sizin de gözünüze hoş gelmeyecek. Kendinize zaman ayırmayı ihmal etmeyin çünkü başkalarından bulamadığınız ilgiyi kendinizde bulabilirsiniz kendinize yeni hobiler edinin. 

ASLAN BURCU 12 TEMMUZ 2019 CUMA GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Ne kadar sessiz kalırsanız o kadar ezileceksiniz bu yüzden sessiz kalmayı değil de konuşmayı tercih edin, siz zaten her zaman ön planda olan birisiniz ve liderlik sizin kanınızda var bu yüzden kendinizi hiçbir zaman ezdirmeyin, kimseye hakkınızı yedirtmeyin. Çok güzel arkadaşlıklarınız ve dostluklarınız var bu dostluklarınızı ve arkadaşlıklarınızı hiçbir zaman kaybetmeyin ne varsa böyle güzel şeylerde var bunu sakın unutmayın. Bir miktar kendinize bütçe ayırmayı unutmayın kendinize iyi gelecek tatile çıkabilirsiniz yanınızda birinin daha olacağını da düşünerek bütçeniz ona göre ayırın. Hep destek göreceğiniz hiç sıkılmadan ilgi göreceğiniz bir zaman, elinize geçecek olan fırsatları da geri çevirmeyin onları güzel bir şekilde değerlendirmeyi de ihmal etmeyin.

BAŞAK BURCU 12 TEMMUZ 2019 CUMA GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Bu aralar sakin bir haldesiniz sanki Karadeniz’de gemileriniz batmış gibi ama karşıdan bakan kişi böyle algılıyor lütfen kusurumuza bakmayın,böyle algılanmaması için sizin hep gülen yüzlü olmanız gerekiyor şartlar ne olursa olsun gülümsemeyi unutmayın, çünkü size bu yakışıyor. Kendinizi çıkmaz sokaklara sokuyorsunuz geleceğinizi artık rahat bırakmalısınız her şey olabildiğince gelişmeli ve olabildiğince güzel olmalı fakat siz geleceğinizi rahat bırakırsanız daha iyi yerlerde  olacak. Dil bilginizi çoğaltmalı İngilizcenin yanına birkaç dil daha eklemelisiniz en azından kendinizi geliştirmek adına yapmayı deneyin. Bu ara elinize  bir fırsat geçecek, ailenizle doyasıya eğlenecek, kahkahaların dibine vuracaksınız bu sizin hayatınız boyunca yaşadığınız en güzel sahneniz olacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz