Burçlar Nuray Sayari 11 Temmuz 2019 Perşembe Günlük Burç Yorumları – Astroloji

  0
  174

  Kova Burcu 11 Temmuz 2019 Perşembe Günlük Burç Yorumu

  Bu ara kendinizle daha bir ilgilenmeniz gerekebilir,çünkü yaşadığınız onca olaydan sonra kendinizi biraz yalnız hissediyor olabilirsiniz, bu yüzden açın bir film izleyin veya kahvenizi çayınızı alıp keyif yapın. Sinirlerinize ve öfkelerinize daha dikkat etmeli ve kontrol altına almalısınız.

  Özel hayatınızda sizin sevmediğiniz fakat karşınızdaki insanın sevdiği bazı hal ve hareketler olabilir çekinmeden açık bir şekilde söyleyin çünkü kimse zorla bu şekilde bir ilişki yürütemez. Başarısızlıklarınızın ardında bazı engeller görünüyor ters gibi görünen fakat sabırla ilerlediğiniz bu yolda daha iyi yerlere ulaşacağınızı da görmelisiniz.

  Balık Burcu 11 Temmuz 2019 Perşembe Günlük Burç Yorumu

  Hayatımızda her şey daha iyi gelişiyor sorunsuz sitresiz bir gün sizi bekliyor. Gelecekle bazı sıkıntılarınız olabilir fakat üzülmeyin geçirdiğiniz bazı yaşam tarzlarınızdan da örnek alarak bugünün de kıymetini bilmeyi unutmayın.

  Arkadaşlarınızı ve ailenizi çok seviyorsunuz fakat vazgeçilmezler arasında tabii ki aileniz, onlarla olan bağınızın arkadaşlarınızla olan bağınızdan daha yüksek olduğunu önceden bilmiyordunuz veya önem vermiyordunuz fakat şimdi öyle değil daha bir olgunlaştığınızı düşünüyor ve ailenize de zaman ayırmamız gerektiğini biliyorsunuz. Sakinliğinizin arkasında önemli bir güç kaynağınız var buda karşınızdaki çok ama çok sevdiğiniz bir insan onun size güç olduğunu düşünüyorsunuz ve sizi enerji dolu yaptığını düşünüyorsunuz.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz