Burçlar Nuray Sayari 11 Temmuz 2019 Perşembe Günlük Burç Yorumları – Astroloji

  0
  174

  Terazi Burcu 11 Temmuz 2019 Perşembe Günlük Burç Yorumu

  Bugün dostların ve sevdiklerinle güzel vakit geçireceksin onların sana verdiği motiveyle kendini daha iyi hissedeceksin. Tek başına bazı yüklerin altından kalkabileceğine inanıyorsun fakat bu her zaman böyle olmuyor, bu yüzden sana gelen yardım ellerini kabul etmeli daha fazla inat yapmadan bazı olayları çözmelisin.

  Başarınızın arttığı bir gün çok verimli ve güzel işler peşinde koşabilirsin. Çabalarınızın boşuna olduğunu sanıyorsunuz hiç de öyle değil daha güzel yerlere geleceğinize inanmalısınız başarıyı elden bırakmamalısınız. 

  Akrep Burcu 11 Temmuz 2019 Perşembe Günlük Burç Yorumu

  Üstesinden gelmek zorunda kalacağımız bazı engeller olacak fakat siz bununda üstesinden geleceksiniz. Ruhsal konularda kendinize daha fazla yüklenmemeye özen gösterin çünkü çabuk bunalıyorsunuz bu aralar, bu yüzden kendinizi daha iyi anlamaya çalışın ve kendinize zaman ayırın.

  Böylesine güzel böylesine berrak bir geleceğinizin olduğuna siz bile inanamıyorsunuz aldığınız bazı projeler ve işler üzerine yoğunlaştığınız sürece kendinizi ve ailenizi kurtarabilirsiniz. İş arkadaşlarınızla bazı anlaşmazlıklar yaşıyorsunuz fakat bu iş arkadaşlarınızın hepsinin böyle olduğu anlamına gelmiyor bazı iş arkadaşlarınız ise sizi çok seviyor sizden tavsiye ve öneriler almak için sizinle sohbet etmek istiyor.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz