Burçlar Nuray Sayari 11 Temmuz 2019 Perşembe Günlük Burç Yorumları – Astroloji

  0
  172

  İkizler Burcu 11 Temmuz 2019 Perşembe Günlük Burç Yorumu

  Bazı iletişimlerde baya bir kabiliyetiniz var karşınızdakini İkna edebiliyorsunuz ve nasıl bir şeydir ki şeytan tüyünüz var.

  Karşınızdakinin size karşı yanlış yaptığını hemen anlayabiliyorsunuz ve size karşı nasıl bir beden dilini sergilediğinde ise size ne demek ne anlatmak istediğini de gayet iyi anlıyorsunuz, size karşı yalan söyleyemiyorlar çünkü anlayacağınızı biliyorlar. İlişkinizi tekrar gözden geçirmenizde fayda var karşı tarafa daha bir ilgili olmalısınız kaybedeceğinizi düşünmüyorsunuz fakat siz yine de ilgi göstermeyi ihmal etmeyin siz nasıl karşı taraftan ilgi bekliyorsanız oda sizden ilgi bekliyor.

  Yengeç Burcu 11 Temmuz 2019 Perşembe Günlük Burç Yorumu

  Dokunsalar ağlayacak durumdasınız fakat çok sevdiğiniz bir insan var onun karşısında güçlü olmaya çalışıyorsunuz. Yakın birinden bazı olaylardan hoşlanmadığını sizin hal ve hareketlerinizi sevmediğini dile getirebilir eleştiriye açık olmalısınız her ne kadar duygusal olsanız da özeleştiri iyi bir şeydir. Bazı huzursuz hissedeceğin durumlar olacak fakat dikkatli olmalısın eğer bu duruma el atmazsan daha büyük sorunlara yol açmana sebep olabilir. Dostların ile ertelediğin bazı görüşmeler var bu görüşmeleri gerçekleştirebilirsin ve kendini daha iyi hissedebilirsin. 

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz