Burçlar 10 Temmuz 2019 Çarşamba Günlük Burç Yorumları – Astroloji

  0
  103

  Kova Burcu 10 Temmuz 2019 Çarşamba Günlük Burç Yorumu

  Stresinizin arttığı bir dönem bu yüzden ailenizle oldukça sakin konuşmaya çalışın. Yakında ilişkileriniz biraz özen istiyor ve bu yüzden daha değer verin özen gösterin kendinize yapılmasını istemediğiniz bir şeyi başkasına yapmamaya dikkat edin. Kariyeriniz başarınızın temeli için bazı çabalarnız var ve bu çabalarınız değişime uğrayor fakat üzülmeyin ki bu değişim köklü bir değişim olacak ve çok iyi bir şekilde etkileneceksiniz. İş alanında bazı önemli kararlar alabilirsiniz ve sizin bakış açınızı değiştirecek kararlar da olabilir.  Harcamalarınıza biraz daha dikkat etmenizde fayda var ailenizin desteğiyle daha iyi yerlere geleceksiniz.

  Merkür Retrosunun Kova Burcuna Etkisi

  Kova burçları bu dönemde uzun vadeli planların onları çok da tatmin etmediğini fark edebilirler. Önümüzdeki 4 haftalık süreç boyunca mecbur olmadıkça önemli konularda seçimler yapmamalı, bir süre beklemeliler. Gündemleri ise genel olarak iş hayatları olacak

  Balık Burcu 10 Temmuz 2019 Çarşamba Günlük Burç Yorumu

  Bebek sahibi olabilirsiniz ya daha yeni bir aşka yelken açabilirsiniz. Arkadaşlık alanınızda bazı kopuşlar meydana gelebilir ve uzaklara taşınan yakın dostluklarınz olabilir fakat hiçbir zaman vedalaşmayı sevmediğiniz sevmeyeceksiniz ve bu yüzden onların sizinle ayrı bir bağlantısı olacak. Bazı ayrılıklar küskünlükler olacak fakat bunun nedeni iletişim sorununuz olacak bu yüzden iletişiminizde daha sakin daha anlayışlı yaklaşmaya çalışırsanız kaybedeceginiz hiçbir şey olmayacak. Yanlış düşüneceğiniz  ihtimali olacak ve bu yanlış düşüncelerinizi kendinize saklamanızı öneririz. Size karşı eleştiri yapacak ve yorum yapacak insanlar iki üç kez düşünüyor alınmanızdan değil onlara karşı vereceğiniz yanıttan korkuyor.

  Merkür Retrosunun Balık Burcuna Etkisi

  Merkür retrosu döneminde art arda kötü kararlar alabilirler. Bu yüzden daha sonra pişman olabilecekleri her türlü karar için sakince düşünmeli ve mümkünse karar vermeyi ertelemeliler. Yine bu dönemde geçmişteki konuları kapatmak isterken kendilerini bu konuların içinde boğulmuş bulabilirler.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz