Burçlar 10 Temmuz 2019 Çarşamba Günlük Burç Yorumları – Astroloji

  0
  103

  Yay Burcu 10 Temmuz 2019 Çarşamba Günlük Burç Yorumu

  Ekstra gelirler kazanabileceğiniz bir dönem yeni iş teklifleri alabilirsiniz beklemediğiniz ödemeleri yapabilirsiniz. Yolculukta aşırı hız yapmanız çok riskli o yüzden aşırı özlem bana ne önce hem kendi hayatınızı hem de ailenizi düşünmelisiniz. Bazı davranışlarınız birine veda etmenize sebep olabilir,bu yüzden davranışlarınıza hal hareketlerinize dikkat etmenizde fayda var. Bazı negatif düşünceler sizi daha kötü yerlere sürükleyebilir bu yüzden öncelikle alacağınız kararları düşünün ve değerlendirip dikkatli bir şekilde sizinde memnun kalacağınız bir istekle bunu elde edin. 

  Merkür Retrosunun Yay Burcuna Etkisi

  Merkür retrosu Yay burçları içinde adeta bir fırsat olacak. Bu dönemde güçlü sezgilerini başkalarını motive eden şeyleri anlamak için harcayacak olan Yay burçları maddi konuların gündeme geldiğini ve maddi değişimler nedeniyle itibarlarının arttığını görebilirler. Ancak bu dönemde onları en fazla zorlayacak şeyin ön yargıları olacağını da söyleyelim. İlişkilerini gözden geçirecek olan Yay burçlarının radikal kararlar vermeleri mümkün.


  Oğlak Burcu 10 Temmuz 2019 Çarşamba Günlük Burç Yorumu

  Evliliğe veya sevgililiğe ortak bir adım atmanızı sağlayabilir bazı durumlar. Aşırı bir şekilde harcamalarınızı bir an önce sonlandırmamız gerekiyor sizi ve çevrenizi yorabilir ve üzülebilirsiniz. Başkaları tarafından aşırı sorumluluğunun yüklenmesi veya baskı yapılması hiçbir şekilde hoş değil bu yüzden sizde çalışanlarınıza veya ailenize karşı bu kadar sorumluluk yüklemeyin herkes hata yapabilir bunuda unutmayın. Bazen ufak ayrılıklar gerekir Buda size yardımcı olacaktır kendi yapınızı gözden geçirmenize kendinize özeleştiri yapmanızı sağlar Buda sizin nasıl biri olduğunuzu kendinizi tanımlamanızı öğretir.

  Merkür Retrosunun Oğlak Burcuna Etkisi

  Planladıkları işlerin tam tersi yönde ilerlemesi oları fazlasıyla huzursuz edebilir. Bir şeyler ters gittiğinde esip gürlemek yerine kendilerini iletişim problemlerini çözmeye ve gecikebilecekleri yerler için daha iyi planlar yapmaya adamalılar.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz